Kõik spordiklubi kasvandikud jõudsid esinelikusse

Ott Saar
Ott Saar Foto: Timo Arbeiter / Valgamaalane

Valga Spordiklubis maadlusega tegelevad noormehed tulid Kohtla-Järvelt tagasi järjekordsete heade tulemustega.

Nädalavahetusel leidis aset rahvusvaheline Avo Talpase 34. mälestusvõistlus kreeka-rooma maadluses. Valga Spordiklubi osales kolme sportlasega, treeneritena olid kaasas Tõnu Laine ja Evo Saar. Lisaks Eesti maadlejatele olid kohal sportlased Leedust, Lätist, Soomest ja Rootsist.

U-18 vanuserühmas võistlesid Geron Sillamägi ja Ott Saar. Sillamägi saavutas kuni 54kilogrammiste kategoorias teise koha. Saar võitis aga kaalukategoorias kuni 69 kilogrammi esikoha. Täiskasvanute, kuni 98kilogrammiste arvestuses osalenud Reimo Tirrand sai neljanda koha.