Serviti oli kodus Valgast üle

Põlva Serviti mänguhoos. Foto on illustratiivne.
Põlva Serviti mänguhoos. Foto on illustratiivne. Foto: Kristjan Teedema

Käsipalli Eesti meistrivõistluste käigus kohtusid kolmapäeval Valga Käval ja Põlva Serviti.

Käval oli Põlvas mängimas lühikese pingiga ning väljakumeestel vahetust ei olnud. Turniiritabelis teist kohta hoidev Põlva Serviti andis mängu alguses võimaluse ennast näidata oma noorematele mängijatele.

Kohtumine algas Valga avaväravaga. Esimene poolaeg kulges võrdselt mängides ja Põlva noored mängumehed ei saanud kuidagi rünnakuid käima. Käval suutis see-eest mängutempot all hoida ning mängiti pikka rünnakut. Esimene poolaeg lõppes Serviti 15 : 13 eduseisus.