Valgalased pakkusid Tartus tõsist konkurentsi

Juunioride kõrgushüppe autasustamine. Poodiumi kõrgeimal astmel Margot Meri spordiklubist Maret-Sport. Foto: Riho Meri

Möödunud nädalavahetus oli tegus ka meie kergejõustiklastele, kui 24.–25. jaanuaril osaleti Eesti noorsoo ja juunioride talvistel meistrivõistlustel Tartu Ülikooli spordihoones.

Spordiklubi Maret-Sport kergejõustiklased pakkusid konkurentidele tõsist konkurentsi ning saavutasid häid kohti. Noorteklassis jooksis Martin Horn 800 ja 300 meetri distantsidel välja 10. koha. Edukalt esines noorte klassis neidude arvestuses Cathlin Rennu, kes kõrgushüppes saavutas tulemusega 1.60 teise koha, kolmikhüppes viienda ning kaugushüppes üheksanda koha.

Meesjuunioride teivashüppes sai Kaarel Juus 3.80ga neljanda koha. Lisaks tuli ta kuulitõukevõistlusel ja 60 meetri tõkkejooksus üheksandale kohale.