Valga 12aastane tantsulõvi pidas Tartus maha eduka tantsulahingu

FOTO: Kevin Amon

Esimese suvekuu alguses, 6. juunil vallutas ülikoolilinnas Tartus Ahhaa teaduskeskuse tantsuvõistlus nimega Koolilõpu Hip Hop Jam, kus Valga tänavatantsijad esindasid kodulinna väga edukalt, andis teada Lenel Karu JJ-Street Tantsukoolist.

Koolilõpu Hip-Hop Jam tähistas ühtlasi viiendat aastapäeva ning kohale oli saabunud üle 300 osaleja, sealhulgas külalised naaberriikidest.

«Tartusse sõitis sel korral kohale JJ-Street Valga tantsupere lausa 44 liikmega, et panna ennast proovile adrenaliinist pakatavatel tantsulahingutel. Osavõtjaid jagus seitsmesse kategooriasse, kuid kõige nooremad astusid vastamisi kategoorias Hip-Hop Kids 1 vs 1. Üks neist hulljulgetest oli ka JJ-Street Valga õpilane, 12aastane Engel Valk, kes suutis oma särtsaka energiaga pääseda poolfinaalidesse,» rääkis Karu. Engel on tantsimisega JJ-Street Valga treeningutes tegelenud juba 2013. aasta sügisest ning paistnud silma oma särava loomusega ja energiaga.

Kogu grupp aga osales ka kavade show-kategoorias, kus neile jagus kõvasti komplimente. «Loomulikult oli kogu Valga tantsupere saavutuste puhul rõõmust tulvil ning üheskoos plaanitakse järgmisena osaleda juulis Camp of Hip-Hop noortelaagris. Tantsulõvidel ei ole mõtteski trenne suvel ranna vastu vahetada – vastupidi, just päikesepaistelistel rannakallastel võite neid kohata kõigil suvekuudel,» lisas Karu.

 

Tagasi üles