Kergejõustiklased võitsid medaleid Viljandis ja Tartus

Laupäeval Viljandi linnastaadionil kohaliku spordiveteranide koondise korraldatud lahtistel meistrivõistlustel kergejõustikus osales ka neli Valgamaa sportlast.

Naiste 800 meetri jooksudistantsil saavutasid Puka naised Kaire Elias tulemusega 3.45,7 ning Kristi Nagla tulemusega 3.48,5 vastavalt teise ja kolmanda koha. Naiste kaugushüppes saavutas Kaire Elias 3,50 meetriga teise koha, odaviskes tuli tal leppida neljanda ning kettaheites ja kuulitõukes seitsmenda kohaga. Kristi Nagla saavutas odaviske võistlusel 29,45 meetrise odakaarega esimese ning kettaheites ja kuulitõukes kuuenda koha.

Meeste arvestuses tuli Kalmer Elias Pukast kaugushüppes neljandaks, Tõrva esindaja Albert Veesaar sai kuulitõukes viienda ning kettaheites kuuenda koha.