Eesti sprinter sai neljanda koha

Henri Roos
Henri Roos Foto: Margus Ansu

Otepääl toimuvatel suusaalade Põhjamaade noorte meistrivõistlustel sõideti täna vabatehnikasprinte, kus parima eestlasena sai neljanda koha Henri Roos CFC spordiklubist (Jaak Mae suusakool)..

Noormehed sõitsid 1,3 kilomeetrit ja lõpptulemuse said kirja 44 sporlast. Noormeeste sõidus A-finaali jõudnud Roos sõitis välja kõrge neljanda koha, sõidu võitis norralane Haakon Asdoel. Teise koha sai soomlane Verneri Poikonen ja kolmas oli lätlane Raimo Vigants.

Naiste sõidu võitis kindlalt norralanna Kristine Stavaas Skistad, teisena finišeeris teine norralanna Mathlide Myhrvold. Kolmanda koha sai rootslanna Linn Svahn.Parim eestlane oli Stine-Lise Truu Tartu suusaklubist, kes sai 16.koha.Neidude sprindidistants oli kilomeeter.Lõpuaja said kirja 49 sportlast.