Sisukord
Paberleht
Postimees

Mattidel kohtuvad parimatest parimad

3 min lugemist
Suurest maadluspeost lähevad osa võtma ka Valga spordiklubi maadlejad. Möödunud aastal toodi pealinnast koju kaks medalit. Foto on illustratiivne. FOTO: Rein Säinas / Valgamaalane

Aprilli alguses leiab Tallinnas Saku Suurhallis aset rahvusvaheline noorte maadluspidu, mis on väliseestlasest inseneri Vello Leithami sõnul suurim maadlusvõistlus kogu Euroopas. Kohal on ka Valga esindus.

Tellijale Tellijale

Kristjan Palusalule pühendatud noorte maadlusvõistluse Tallinn Open 2016 nimekirja on end praeguseks üles andnud ligi poolteist tuhat maadlejat Eestist, Soomest, Rootsist, Norrast, Taanist, Lätist, Leedust, Venemaalt, Valgevenest, Belgiast, Prantsusmaalt, Saksamaalt, Tšehhist, Ukrainast, Horvaatiast, Gruusiast, USAst, Ungarist, Usbekistanist ja Kasahstanist.

«Olen kogu oma elu asju ehitanud ja loonud. Palju raskem on Nigeerias telekommunikatsiooni ja naftaseadmeid ning teenuseid müüa, kui Euroopa suurimat maadlusvõistlust korraldada,» tuleb Leithami arvates suurelt unistada ning mõtted võimalikult konkreetselt sõnastada.

12.08.2020 15.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto