Noored logistikud tõid pealinnast kindla esikoha

Valga kutseõppekeskusest ainukestena Samsung Digi Passi koolitusprogrammis osalenud logistikaõpilased Tanel Aavistu (paremalt), Paula Sugrova ja Karen Kljopov naasid Tallinnas peetud finaalürituselt võidukalt.

FOTO: Erakogu

Kolm Valgamaa kutseõppekeskuse logistikaõpilast mõtlesid välja nutika mobiilirakenduse ning pälvisid selle eest üleriigilises koolitusprogrammis kindla esikoha. Rakendus ise ootab aga arendajaid.

Tellijale

Kevadel kandideerisid kolm tulevast logistikut – Paula Sugrova, Karen Kljopov ja Tanel Aavistu – õppekohtadele Samsung Digi Passi koolitusprogrammis, mille käigus saavad kutseõppurid välja töötada erialaseid digilahendusi. Nende esimene idee – luua rakendus, mis teeb laost kaupade leidmise, tellimise ja teele saatmise oluliselt mugavamaks – osutus konkursil väljavalituks.

Septembrist käivitunud ja detsembris lõppenud programmis, kus ekspertide ja juhendajate käe all õpiti digivahendite kasutamist, portfoolio koostamist, prototüüpimist ja ettevõtlikkust, saigi noorte uitmõttest nii-öelda käegakatsutav, kuid esialgu veel katsefaasis rakendus.

Tagasi üles