Haigla juht lükkab ümber väited rasketest vigastustest

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

Valga haigla juht Marek Seer lausus eile, et vastupidiselt vihjetele pole ükski rünnakus kannatanu kriitilises seisundis ja lükkas ümber ka väite reieluumurrust. Nina-, sõrme- ja sarnaluu murdu ta kinnitas. Foto Arvo Meeks/Valgamaalane

FOTO: Arvo Meeks/Valgamaalane

Mitme inimese sõnul tõi pühapäevane rünnak Valga haiglas kaasa hulga luumurde ja veelgi tõsisemaid vigastusi. Haigla juhi sõnul on väited eluohtlikest vigastustest väärad.

Valgamaalase poole pöördus mitu inimest, kes seadsid kahtluse alla Valga haigla juhi Marek Seeri esialgse kommentaari, et Valga haiglas toimunud rünnakus kannatasid ohvrid vaid marrastuste ja sinikate all. Eile kinnitas Seer kolme kuni nelja tüüpi tõsisemate vigastuste tekkimist, aga lükkas ümber väited reie- ja koljuluu murru ning paljude teiste vigastuste kohta.

Inimesed, kes tutvustasid endid rünnaku ohvriks langenud patsientide ja haiglatöötajate lähedastena, väitsid, et mitmel kannatanul on juhtunu tõttu luumurrud. «Ühel kirurgil oli roide- ja abaluumurd, teisel killuline sarnaluumurd ja pöidlaluumurd,» rääkis üks vihjaja.

Tagasi üles