Remonditööd mõjutavad rongiliiklust ka septembris

Septembris jätkuvad remonditööd Eesti raudteetaristul, mis toob kaasa muudatusi Elroni sõiduplaanides.

FOTO: Arvo Meeks/Valgamaalane

Remonditööd Eesti raudteetaristul jätkuvad ka septembris, tuues kaasa muudatusi sõiduplaanides.

«Raudtee infrastruktuuri parendamine on oluline turvalise rongisõidu tagamiseks ning kiiremate ja mugavamate ühenduste loomiseks tulevikus,» ütles Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo.

Seoses suveperioodi lõppemisega muutub 4. septembrist Elroni Edelasuuna sõiduplaan tervikuna.

Tapa-Tartu raudteelõigu remonttöödest tulenevalt on 28. septembrini muutunud Tallinn-Tartu, Jõgeva-Tartu, Tallinn-Aegviidu, Tallinn-Rakvere, Tallinn-Narva, Tartu-Valga ja Tartu-Koidula-Piusa rongide sõiduplaanid.

Osa Tallinn-Tartu liini reise on teisipäeviti, neljapäeviti ja laupäeviti asendatud bussidega Tapa-Tartu või Tapa-Rakke lõigul. Tavapärased otseühendused ja ümberistumise võimalused ei toimi juhtudel, kus reisid on asendatud osaliselt bussidega. «Eriti tuleks tähele panna, et osaliselt bussiga asendatud reiside puhul ei ole Tartust võimalik jätkata sõitu Valga ja Koidula suunas ega vastupidi,» selgitas Ronnie Kongo.

Asendusbusside peatused on märgistatud Elroni värvides tahvlitega, nende asukohad koos infoga sõiduplaanimuudatuste kohta leiab Elroni kodulehelt. Asendusbussidega ei ole võimalik transportida jalgrattaid. Jalgratastega sõitjatel palub Elron valida reis, mida teenindab täies ulatuses rong.

Tagasi üles