Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Noored külastasid Sigulda seiklusparki

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje

Vahetult enne kooliaasta algust käisid Valga noortekeskuse noored lõunanaabrite juures Lätis, et külastada Baltimaade suurimat vabaõhu-seiklusparki Siguldas. Noorte muljed olid vägevad.

Noored seiklejad said pargis läbida kaheksa takistusrada. Lisaks päris suurt väljakutset pakkuvatele takistusaradadele oli võimalik sõita isteliftiga, kiikuda hiidkiiguga, lasta õhupüssi või vibu ning lasta katapuldil end lennutada 20 meetri kõrgusele.

Noorte jaoks oligi kõige huvitavam just katapult, millel päris paljud käisid kaks või lausa kolm korda. Valga noor Elina Naarise sõnul oli seikluslik päev suvevaheaja lõpetuseks ja enne kooli just vajalikku energiat andev.

"Noored jäid seikluspargi reisiga väga rahule, paljud said panna oma julguse proovile ja olid väga õnnelikud et suutsid takistusrajad läbida," kinnitas Elina ja lisas, et nende arvates võiks selliseid päevi rohkemgi olla. "Mulle väga meeldis ja tore oli minna. Sai semudega aega veedetud. Vahva et noortega tegeletakse ja pakutakse selliseid võimalusi," leidis seiklusretkel osalenud Kaisa Kerge.

Tegevuste elluviimist toetas riiklikest ja Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest Eesti Noorsootöö Keskus. Tegevusi rahastatakse täielikult haridus-ja teadusministri käskkirja "Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivelisuse parandamine" alusel Euroopa Sotsiaalfondi kaasrahastusel.

Tagasi üles