Suvebiatloni sprindietapi Eesti meistrid on Oja ja Zahkna

Lea Margus
Rene Zahkna ja Regina Oja

laupäeval, 9. septembril võisteldi Otepääl Tehvandil suvebiatloni sprindietappide Eesti meistritiitlite nimel. Eesti meistritiitli võrra rikkamana lahkusid täna staadionilt Regina Oja ning Rene Zahkna.

Oja tegi täna ilusa võistluse läbides mõlemad tiirud puhaste paberitega saades 7,5 km distantsil lõpuajana kirja 25.04. Vaid 30-sekundilise kaotusega Ojale tuli täna hõbedale Meril Beilmann (2+0), pronksmedali sai kaela Kadri Lehtla (+2.19; 4).

Meril Beilmann, Regina Oja ja Kadri Lehtla

Ka meesteklassis sai näha põnevat võistlust, millest väljus võitjana Rene Zahkna. Kahe tiiru  peale eksimusi vaid üks (0+1), edastas Zahkna 10 km pikkusel distantsil ajaga 25.57 vanameister Roland Lessingut (2+0) 39 sekundiga. Kolmandale poodiumiastmele tõusis Kalev Ermits (+1.06; 4).