Serviti sai teise 24väravalise võidu järjest

Põlva Serviti võistkond

FOTO: SILLE ANNUK/PM/SCANPIX BALTICS

Eesti valitsev käsipallimeister Põlva Serviti jätkas võitudejada, alistades meistriliiga 6. vooru avakohtumises võõrsil Aruküla/Audentese 45 : 21. Põlvalaste koduste meistri- ja karikavõistluste võitudeseeria on nüüd kümnemänguline.

Serviti sõitis Arukülla ilma Eesti koondislaste Eston Varuski, Kristjan Muuga ja Henri Sillasteta, küll olid aga kaasas samuti koondiseringis olnud Henri Hiiend ja Hendrik Varul. Avaminutid möödusid enam-vähem võrdselt, kuid peagi olid soosikud nelja-viie väravaga ees.

Veel tosin minutit enne poolajavilet oli Serviti edu 13 : 7, siis aga tegi meistermeeskond 9 : 2 spurdi ja läks puhkepausile, juhtides kindlalt 22 : 9. Aruküla/Audentes ei tulnud riietusruumist loobununa, vaid isegi juhtis põgusalt teist poolaega 4 : 3. Peagi noormeeste vastupanu siiski murti ja tabelijuht läks oma teed.

48. minutiks suurendas Serviti vahe juba 20väravaliseks ning õhus oli, et sünnib käesoleva hooaja suurim skoorivahe. Lõppseis 45 : 21 tähendas aga Serviti teist järjestikust 24väravalist võitu, sest eelmises voorus oldi sama vahega üle HC Tallinnast. Küll püstitati põlvalaste poolt hooaja uus skoorirekord, mida seni hoidis HC Tallinn, SK Tapale visatud 43 väravaga.

Hendrik Varul viskas võitjatele 8 ning Sander Sarapuu ja Anatoli Tšezlov 7 väravat. Kaotajate ridades olid täpsemad alles 16aastane Markus Kask 5 ning Markus Oliver Mädo ja Timo Raukas 4 tabamusega.

Servitil on kuue vooruga täisedu 12 punkti, Aruküla/Audentes jätkab 1 punktiga 7. kohal. Ülejäänud 6. vooru kohtumised peetakse homme, neljapäeval. Põlva Coop kohtub koduses Mesikäpa hallis SK Tapaga.

Tagasi üles