Serviti jõudis poolfinaali

Serviti tiim kevadel Eesti meistrivõistluste mängus käsipallis
Serviti tiim kevadel Eesti meistrivõistluste mängus käsipallis Foto: Kristjan Teedema / Tartu Postimees

Möödunud nädalavahetus pakkus Põlva käsipalluritele ohtralt võidurõõmu. Lisaks selgusid karikavõistluste finalistid.

Reede õhtul selgus lõplik finaalnelik, kes kahe nädala pärast selgitab välja 2017. aasta Eesti meeste karikavõitja. Põlva Serviti alistas kordusmängus HC Tallinna 30 : 23 ja liikus koondtulemusega 66 : 49 poolfinalistide hulka. Karikasarja Final Four mängitakse 2. ja 3. detsembril Kehras.

Kui avakohtumises suutis HC Tallinn karikakaitsjaga sammu pidada vaid esimese veerandtunni, siis Põlvas esineti tunduvalt paremini. Avapoolajal said külalised mitu korda kahe väravaga ette, kuid Serviti tuli järgi. Tasavägine poolaeg lõppes võõrustajate 12 : 11 eduseisul.