Meistritiitleid jagus ka Valgamaale

Naiste arvestuses saavutas Carmen Piho teise koha.
Naiste arvestuses saavutas Carmen Piho teise koha. Foto: Paul Poderat

Reedel selgusid Väike-Munamäe suusakeskuses Valgamaa meistrid ülisuurslaalomis. Kaks meistritiitlit tuli ka Valgamaale.

Neidude U10 vanuseklassis võttis võidu Tartu Slalomi esindaja Maria Jürisaar. Mäesuusaklubi Väike-Munamägi parim oli selles grupis viienda koha saavutanud Marta-Loore Ladva. Poiste samas vanusegrupis läks võit Läti sportlasele Nils Neo Trapansile. Valgamaa sportlastest oli edukaim kolmandaks tulnud Harri Tammemägi. U12 grupis olid edukaimad Väike-Munamäe esindajad. Tüdrukute arvestuses võitis esikoha Emma Tammemägi ning poiste arvestuses Renet Riitsalu.

Parim kohalik sportlane U14 klassis oli tüdrukute arvestuses Brianna Mõttus, kes saavutas kolmanda koha.