KORVPALL: Valga kaotas suurelt Tartu Ülikoolile

Valga/Valka korvpallimeeskond.
Valga/Valka korvpallimeeskond. Foto: Arved Breidaks / Lõuna-Eesti Postimees

BC Valga-Valka Maks&Moorits sai reedeses kodumängus Tartu Ülikoolilt 76:96 kaotuse, langedes liigatabelis neljandaks.

Esimesel veerandil 21 punkti visanud Tartule oli Valgal vastu panna vaid 11 silma. Ka teine veerandaeg kuulus Tartule ning poolajale mindi kodumeeskonna poolt vaadates punktiseisuga 29:41.

Teisel poolajal asjade seis oluliselt ei muutunud, alles neljandal veerandajal suutsid Valga/Valka mehed visata tartlastega sama palju punkte -29.

Tartu klubi resultatiivseim mängija oli 20 punkti toonud Vytenis Cizauskas. Kodumeeskonna parimana tõi 15 punkti Egert Haller.