Võru Helios mängis Vändra Vaprusega viiki

Võru FC Helios meeskond 2018.
Võru FC Helios meeskond 2018. Foto: Võru FC Helios

Esiliiga B tasemel mängiv Võru FC Helios tuli pühapäevases võõrsilmängus välja kaheväravalisest kaotusseisust Vändra Vapruse vastu ja viigistas mängu 2:2.

„Kahju, et kolme punkti kätte ei saanud, aga 0:2 pealt viiki tulla pole ka paha,“ ütles Võru meeskonna peatreener Jaanus Vislapuu. „Väga positiivne oli jälle see, et meeskond tahtis ja pingutas ka raskes olukorras lõpuni, kõik andsid endast maksimumi.”

Esimese poolaja kaotas Helios 0:1. Värava lõid väljakuperemehed 13. minutil 11 meetri karistuslöögist.

Teiseks poolajaks tõi Helios platsile kolm värsket meest, valdas senisest rohkem palli ja hakkas ohtlikke võimalusi looma, kuid sellele vaatamata suurendas Vändra eduseisu, lüües 63. minutil teise värava.

Heliose päästeingliks osutus Sergei Starovoitov, kelle 79. ja 85. minuti väravad võrulastele viigi tagasid.

Kahe vooru järel on Helios liigas kolmandal kohal. Järgmine mäng peetakse tuleval laupäeval Tartus Tammeka U21-ga.