Võru Helios kaotas Tammeka noortele

Lõuna-Eesti Postimees
Võru FC Helios kaotas Tartu Tammeka U21 meeskonnale.
Võru FC Helios kaotas Tartu Tammeka U21 meeskonnale. Foto: Pait Pettai/Võru FC Helios

Võru FC Heliose jalgpallimeeskond kaotas laupäeval Esiliiga B grupis Tartu JK Tammeka U21 meeskonnale võõrsil 0:4.

„Vastane oli igas elemendis meist klassi jagu üle ja meie mehed mängisid kõik alla oma võimete,” ütles Võru meeskonna peatreener Jaanus Vislapuu. „Tegu oli väga musta päevaga ja ükski asi ei tulnud meil nii välja, nagu olime plaaninud.”

Tartlased lõid esimese värava kohtumise 18. minutil ning lisasid avapoolaja viimase tosina minutiga veel kolm tabamust.

Teisel poolajal hoidis Heliost mängus meeskonna debütant, alles 17aastane väravavaht Hugo-Leon Leies, kes veelgi hullemal lõppskooril sündida ei lasknud. Vigastuse tõttu kaotasid võrulased mängu käigus kaks põhimeest – Raul Rebase ja Arsen Katšmazovi.

Esiliigas tuleb nüüd kahenädalane paus. Paremustabelis kuuendal kohal oleva Võru meeskonna järgmiseks vastaseks on 31. märtsil võõrsil Kohtla-Järve JK Järve.

„Püüame vigadest õppida ning järgmises mängus olla organiseeritumad ja võitluslikumad,” sõnas Vislapuu.