Valga võttis TTÜ üle olulise võidu

BC Valga-Valka / Maks&Moorits korvpallimeeskond
BC Valga-Valka / Maks&Moorits korvpallimeeskond Foto: Arved Breidaks/Lõuna-Eesti Postimees

BC Valga-Valka / Maks & Moorits seljatas tänases Valga spordihoones peetud meistriliiga mängus TTÜ KK kindlalt tulemusega 85 : 72. Võitu oli vaja, kuna tabelis on nende kannul Pärnu Sadam ja Tallinna Kalev/TLÜ.

Esimene veerandaeg jäi viiki 20:20, kuid teise võitis Valga-Valka kindlat 28:18. Vastastele anti vaid kolmas veerand (12:14).

Valga poolel tõi parimana 18 punkti Maris Ziedins, Toms Leimanis oli kohe kannul 17 punktiga.

Vastaste poolel oli resultatiivseim Matthias Tass 24 punktiga.

Valga-Valka meeskond asub turniiritabelis nüüd 12 võidu ja 13 kaotusega neljandal kohal. Pärnu Sadam on viies 11 võidu ja 15 kaotusega ning Tallinna Kalev / TLÜ kuues 10 võidu ja 15 kaotusega. Tänane vastane TTÜ KK jääb kaugemale maha, olles seitsmendal kohal kuue võidu ja 20 kaotusega.