Tomi Saluveer

Võru Tamula järve jooksu võitis murdmaasuusataja Raido Ränkel. Võrumaa pikamaajooksude sarja teine etapp tõi neljapäeva õhtul järvejooksu rajale kokku 848 sportijat.

37. korda toimunud jooksu ümber Tamula järve võitis Raido Ränkel ajaga 24:16.4, teise koha saanud Tartumaa mees Rauno Palmi kaotas 14 sekundiga ja kolmandana lõpetanud Ivar Ivanov 25 sekundiga. Ränkeli jaoks oli see esimene Tamula jooksu võit.

Naistest võitis Tatjana Mannima ajaga 28:56.2, teisena lõpetas pool minutit hiljem Marion Tibar, kolmas oli Laura Joonas.

4,5 km jooksu võitis Risto Kalju ajaga 16:18.9, talle järgnes Daniel Varikov kümmekond sekundit hiljem, kolmas oli Markus Mäeuibo.

Esmakordselt jooksu kavas olnud 1,8 kilomeetri pikkuse minijooksu võit kuulus Robin Mõttusele ajaga 7:19:6.