Maadluspoisid käisid matti võtmas

Piret Karu

Valga maadlusklubi noored osalesid reedel Võru maakonna lahtistel meistrivõistlustel. Osalema olid oodatud 1994. aastal sündinud ja nooremad. Üheksa noort Valga sportlast tõid koju kokku üheksa medalit.

Kaalukategoorias kuni 20 kg pääses Markus Saar finaali, kus tuli alla vanduda võõrustajate klubi kasvandikule. Tasuks tuli teine koht.

Kuni 25 kg poiste seas jõudsid finaali kaks Valga klubi poissi. Omavahelises kohtumises oli seekord parem Geron Sillamägi, Kevin Koigil tuli leppida teise kohaga.

Kuni 35 kg poiste arvestuses võistelnud Ott Saar lõpetas kõik kohtumised seljavõiduga. Sander Viirmaa jäi samas kategoorias kolmandaks.

Jaagup Mäestu ja Robin Derevski jagasid omavahel kuni 50 kg kategoorias ära vastavalt teise ja kolmanda koha. Andres Pahva sai teise koha kuni 65 kg poiste seas. Vanemas grupis ehk 1994. aastal sündinud kuni 60 kg poiste seas võistelnud Karel Järvik sai samuti teise koha.

Sel nädalavahetusel osalevad Valga noored maadlejad Tartumaal Lähte jõuluturniiril, kus tihedas konkurentsis oodatakse osalema ka Soome esindajaid.