Võrkpalli Võrumaa karikavõitjaks tuli Werro

Võrumaa karikavõitja Werro. FOTO: Külli Leola

Detsembri viimastel päevadel Võru spordikeskuses peetud võrkpalli Võru maakonna karikavõistlustel viis suurima trofee koju võistkond Werro.

29.-30. detsembril toimunud kariskavõistlustel osales 8 meeskonda: Võru Spordikool, Rantipol, Werro, Rõuge Focus Production, Männiokas, Nibusil, Trendwood ja Orava.

29. detsembril toimunud alagrupiturniirilt suutsid end poolfinaalidesse mängida paarid Orava-Rantipol ja Nibusil-Werro. Poolfinaalidest väljusid võitjatena Werro ja Orava. 3.-4. koha peale mängisid Nibusil-Rantipol, kust võitjatena väljusid Rantipoli mehed.

Finaal algas üsna ühepoolselt kui Werro mängu kindlalt dikteeris. 40 minutiga oli tablool seis 2: 0 ning tundus et finaal on otsustatud. Orava mehed aga ei andnud alla ja treener Vendu Suurmani toel võideti kolmas geim kindlalt.

Finaali neljas geim oli tasavägine kuni seisuni 15: 15, peale mida Werro mängu enda kasuks kallutas ja 3: 1 tulemusega finaali võitis. Finaali jälgis saalis üle 80 pealtvaataja, lisaks sajad huvilised kes jälgisid kohtumise otseülekannet internetis videopildi vahendusel.