TULEMUSED: Uuri järele, kes võidutsesid Eesti noorte MV klassikasprindis

Eesti noorte ja juunioride MV murdmaasuusatamises.

FOTO: Arved Breidaks / Lõuna-Eesti Postimees

Kuula artiklit

Eesti suusalootused võistlesid laupäeval Tehvandil Eesti noorte ja juunioride meistrivõistluste raames 1 ja 1,3 km klassikasprindis.

Eesti meistrivõistlused 2019 U23/U20/U18/U16 klassika sprint

N16

1. Anni Lii Unn MTÜ Karupesa Team 2:46.06

2. Laura Lään MTÜ RR Suusaklubi 2:45.64

3. Emma Roberta Rajando Nõmme Spordiklubi 2:48.95

4. Andra Aavik Eesti Spordiselts Põhjakotkas 2:50.57

5. Eliisabet Kool MTÜ Spordiklubi CFC 2:51.74

6. Gerda Kivil Tartu Suusaklubi 2:54.57.

N18

1. Kaidy Kaasiku Ambla Spordiklubi 2:35.08

2. Keidy Kaasiku Ambla Spordiklubi 2:38.37

3. Marit Maribel Pulles MTÜ Karupesa Team 2:38.83

4. Anni Jalakas MTÜ RR Suusaklubi 2:42.31

5. Kerstin Ojavee Tartu Suusaklubi 2:40.98

6. Brita Peerna MTÜ Spordiklubi CFC 2:47.14.

N20

1. Stine -Lise Truu Tartu Suusaklubi 3:40.32

2. Teiloora Ojaste MTÜ Karupesa Team 3:47.40

3. Aveli Uustalu Alutaguse Suusaklubi 3:45.19

4. Karoli Villako Spordiklubi Serviti 3:59.05

5. Teesi Tuul Eesti Spordiselts Põhjakotkas 3:58.40

6. Karolina Pugal Eesti Spordiselts Põhjakotkas 4:13.14.

M16

1. Ike Melnits Suusaklubi «Jõulu» 3:14.07

2. Mehis Udam MTÜ RR Suusaklubi 3:27.40

3. Päär Suursild Suusaklubi «Jõulu» 3:34.64

4. Stivert Pulk Alutaguse Suusaklubi 3:31.77

5. Anton Skutnabb Suusaklubi «Jõulu» 3:37.33

6. Mark Markos Kehva Sparta Spordiselts 3:24.71.

M18

1. Karl Sebastian Dremljuga Võru Suusaklubi/Võru Spordikool 3:04.27

2. Albert Unn MTÜ Karupesa Team 3:06.67

3. Tauri Kaasik Tartu valla Spordikool 3:08.58

4. Anders Veerpalu Suusaklubi «Jõulu» 3:16.11

5. Simo Teearu Suusaklubi «Jõulu» 3:18.00

6. Aleksander Tamm Tartu Suusaklubi 3:19.76.

M20

1. Martin Himma MTÜ Karupesa Team 3:03.56

2. Vane Vähk Alutaguse Suusaklubi 3:05.61

3. Christopher Kalev MTÜ Spordiklubi CFC 3:13.92

4. Art Kristjan Olesk Võru Suusaklubi/Võru Spordikool 3:14.81

5. Jarmo Kaasiku Ambla Spordiklubi 3:11.89

6. Kaspar Krauvärk Alutaguse Suusaklubi 3:14.74.

Tagasi üles