Serviti võitis põnevusmängus tiitlikaitsjat

Tugev kaitse oli Põlva Serviti võidu võti kohtumises Riihimäe Cocksi vastu. Pildil murravad vastaseid Anatoli Tšezlov (vasakult), Indrek Neeme ja Henri Hiiend. FOTO: Helin Potter

FOTO: Helin Potter

Põlva Serviti alistas käsipalli Balti liigas tasavägises mängus tiitlikaitsja Riihimäe Cocksi tulemusega 25: 24. Viimati võideti soomlasi peaaegu viis aastat tagasi.

Väravatevaeselt alanud kohtumises (15. mänguminutil oli seis 3: 5) ei ennustanud miski, et mängu teine poolaeg toob kaasa suures koguses nii publiku kui meeskonna emotsioone. Nii mõnigi fänn jättis oma hääle Mesikäpa halli. Ihkasid ju võitu mõlemad meeskonnad, samas oli selge, et võitjaid saab olla üks ning viik ei oleks kummalegi meeskonnale täitrahuldust pakkunud.

Kohtumise eel oli soosik Riihimäe Cocks ning kodumeeskonna eesmärk oli teha korralik mäng.

«Kõige suuremat heameelt teeb, et pidasime kohtumises hästi kinni mängudistsipliinist, millega on meil sel hooajal probleeme olnud. Samuti suutsime tehnilise praagi hoida oma viimaste mängude tasemel, patustades kogu kohtumises kokku 7 korda,» ütles Serviti treener Kalmer Musting. «Stanislav Kholodiuk ja Alfred Timmo panustasid hästi skooritegemises. Kindlasti mängis suurt rolli võidus ka väga hea meeskondlik kaitsetegevus ning ka Eston Varusk oli taas oma headuses meeskonnale abiks. Nii me selle mängu ära võtsime.»

Väravaid visati serviti poolelt järgmiselt: Stanislav Kholodiuk 7, Alfred Timmo 5, Henri Sillaste 4, Kristjan Muuga ja Anatolii Chezlov 3, Martin Grištsuk 2, Henri Hiiend 1.

Tagasi üles