Valgas selgusid koolinoorte meistrivõistlustel maakonna parimad

Kuulitõuge.

FOTO: Toomas Huik / Postimees

23. mail peeti Valga keskstaadionil Valgamaa koolinoorte meistrivõistluseid kergejõustikus.

Võisteldi 100m jooksus, 80m, 100m ja 110m tõkkejooksus, 400m jooksus, 800m jooksus, 1500m jooksus, 4x100m teatejooksus, kaugushüppes, kõrgushüppes, teivashüppes, kettaheites, kuulitõukes ja odaviskes.

Võistluste peakohtunik oli Riho Meri ja sekretär Rein Leppik.

Võitjad

Tüdrukud U14

100m jooks

Grethel Armenson

80m tõkkejooks

Alina Tamp

400m jooks

Lisandra Marten

800m jooks

Bianka Uhtjärv

4x100m teatejooks

Valga põhikool

Kaugushüpe

Alina Tamp

Kõrgushüpe

Alina Tamp

Odavise 400g

Annabel Kaas

Poisid U14

100m jooks

Kevin Kolbin

400m jooks

Tanel Tamm

800m jooks

Robin Mathias Müür

80m tõkkejooks

Kevin Kolbin

4+100m teatejooks

Tõrva gümnaasium

Kaugushüpe

Robin Mathias Müür

Kõrgushüpe

Jakob Elango

Teivashüpe

Sten-Erik Iir

Odavise 500g

Sten-Erik Iir

Tüdrukud U16

100m jooks

Anastassia Loskutova

400m jooks

Carmen Rääk

800m jooks

Carmen Rääk

100m tõkkejooks

Melani Taniel

4x100m tõkkejooks

Valga põhikool

Kaugushüpe

Anastassia Loskutova

Kõrgushüpe

Isabell Mary Luik

Teivashüpe

Isabell Mary Luik

Kuulitõuge 3kg

Käroli Kõvask

Odavise 400g

Isabell Mary Luik

Kettaheide

Sandra Tõnisson

Poisid U16

100m jooks

Romet Kivi

400m jooks

Romet Kivi

1500m jooks

Marko Gerassimov

110m tõkkejooks

Dan Šemeljov

4x100m teatejooks

Tõrva gümnaasium

Kaugushüpe

Dan Šemeljov

Kõrgushüpe

Taivo Muusikus

Teivashüpe

Dan Šemeljov

Kuulitõuge 4kg

Dan Šemeljov

Kettaheide 1kg

Andre Nahko

Odavise 600g

Romet Kivi

Tüdrukud U18

100m jooks

Rose Marie Riitsalu

400m jooks

Carolyna Helemets

800m jooks

Carolyna Helemts

4x100m teatejooks

Tõrva gümnaasium

Kaugushüpe

Merit Mäekalle

Kuulitõuge 3kg

Katre Marit Liiv

Kettaheide 1kg

Katre Marit Liiv

Odavise 500g

Katre Marit Liiv

Poisid U18

100m jooks

Taavi Eistre

400m jooks

Madis Voitk

1500m jooks

Ragnar Kolesnikovs

110m tõkkejooks

Kevin Koik

4x100m teatejooks

Valga Priimetsa kool

Kaugushüpe

Taavi Eistre

Kõrgushüpe

Taavi Eistre

Kuulitõuge

Karl-Kristjan Kajak

Kettaheide 1,5kg

Gregor Lepik

Odavise 700g

Gregor Lepik

Tagasi üles