Eesti meister valmistub uueks hooajaks

Peep Pälli (sinise jopega) juhendamisel toimub üldfüüsiline ettevalmistus hooajaks 2019/2020. FOTO: Helin Potter

FOTO: Helin Potter

Juulikuu esimesel päeval kogunes Põlva Serviti, et alustada ettevalmistust hooajaks 2019/2020. Kuigi lõppenud hooaeg venis mai lõpuni ning meeste rahvuskoondises osalenud mängijatel isegi jaanipäeavani, koguneti siiski juba 1. juulil, et alustada ettevalmistustega nii augusti lõpus toimuvaks Põlva Cupiks kui vahetult peale seda algavaks eurosarjaks ning järgnevaks hooajaks.

Hoolimata sellest, et juuli algus ei meenuta suve ja kostitab ohtrate vihmahoogudega, on Serviti treeningud toimunud välitingimustes. Treeninguid tabavad vihmahood ei ole mängijate motivatsiooni ega meeleolu alandanud. Meeskonna vaimust on tunda, et positiivne suhtumine aitab edasi ning raskused treeningutel ei ole takistus, vaid ületamiseks, et algavaks hooajaks paremini valmistuda.

Üldfüüsilises ettevalmistuses abistab Põlva Servitit Peep Päll, kes on varasemalt treeninud ka Tartu Pere Leib võrkpallimeeskonda ja TÜ/Rock korvpallimeeskonda. Samuti töötab Päll Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonna raskejõustiku didaktika lektori ja assistendina.

«Koostöö sujub hästi, olemas on hea vastastikune respekt. Servitiga treenimine on hea vaheldus ka minu enda igapäevasele tegevusele. Mängijad on täis tahet treenida ning isegi laussadu väljas treenindes ei too kaasa nurinat, mis näitab motiveeritust ja tahet treenida,» on Päll Eesti meistritega meeste käsipallis rahul.

Kuna Serviti võttis lõppenud hooajast maksimumi ja lõpetas hooaja meistritiitli võitmisega, jäi puhkuseperiood tavapärasest lühemaks. Lisaks siirdus välismaale mängima Martin Grištsuk kui ka joonemängija Hendrik Varul – viimane alles vahetult enne ettevalmistavaid treeninguid –, mistõttu ei alustanud Serviti treeninguid juba lõplikult komplekteeritud koosseisus. Samas ootab hilisemaid meeskonnaga liitujaid ees motiveeritud ja võitlusvalmis meeskond.

Tagasi üles