Üritused 12.–18. juuli
Reede, 12. juuli
Rõuge vallas Paganamaal
kl 12 Paganamaa päevad.
Nõuni järvel
kl 12 Nõuni regatt.
Uusvada külaplatsil
kl 17 piitepäävä kirmas.
Alle-Saija teatritalus
kl 18 teatrietendus «Meile tuli Jonn».
Tõrva kirik-kammersaalis
kl 19 meesansambel Konevets Quartet Peterburist.
Valga roomakatoliku Pühavaimu kirikus
kl 19 tšelloduo Andreas Lend ja Villu Vihermäe.
Varbuse külas maanteemuuseumis
kl 19 kogupereetendus «Mowgli».
Intsikurmus
kl 19 Komöödiateatri etendus «Igaühel neli nägu».
Kõnnu külas Schmalzi mäel
kl 19 rahvalaulupidu «Sauna taga tiigi ääres».
Rõuge Ööbikuoru külastuskeskuse juures
kl 19 Rõuge viie järve jooksu start.
Sänna kultuurimõisas
kl 19 väetantsuõhtu-töötuba.
Värska sanatooriumis Lahe kohvikus
kl 21 tantsuõhtu.
Lõuna-Eesti teedel
Rally Estonia, võistluskeskus Otepääl.
Laupäev, 13. juuli
Rõuge vallas Paganamaal
kl 5 jätkuvad Paganamaa päevad Mari Kalkuni päikesetõusukontserdiga.
Võõpsu külas
kl 9 kalameeste päeva tähistamine ja laat, kalapüügivõistlused Räpina sadamas.
Nõuni järvel
kl 10 Nõuni regatt.
Valgas ja Valkas
kl 10 kohvikutepäev.
Sangastes
kl 10 taluturg.
Värska talumuuseumis
kl 12 rahvariidepäev iloõtakuga.
Valgas Säde pargis
kl 16 Liivimaa maapäev: ansamblid, hansatantsud ja mõõgavõitlus.
Varbuse külas maanteemuuseumis
kl 16 kogupereetendus «Mowgli».
Mehikoorma sadamas
kl 17 Peipsi järve festival.
Sangaste Püha Andrease kirikus
kl 19 kontsert Rasmus Juhansoni ravi toetuseks. Esinevad Harald Jürgen Weiler (bariton) Ragne Saul (sopran) ja Anneli Merelaid (orel).
Soodoma külas
kl 19 külapäev.
Taagepera lossis
kl 19 Hedvig Hansoni kontsert «Olemise viis».
Urvaste Villike suveteatris
kl 19.30 etendus «Põgenik».
Mehikoormas Latika platsil
kl 21.30 kalurite päev
Lõuna-Eesti teedel
Rally Estonia, võistluskeskus Otepääl.
Pühapäev, 14. juuli
Räpinas tuletõrjeväljakul
kl 9 laat.
Navi seltsimaja juures
kl 11 sportliku maastikumängu Navigaator start.
Alle-Saija teatritalus
kl 14 teatrietendus «Meile tuli Jonn».
Varbuse külas maanteemuuseumis
kl 16 kogupereetendus «Mowgli».
Räpina sadamas
kl 17 Peipsi järve festival.
Hargla kirikus
kl 18 kontsert «Trompeti paraad», esinevad Neeme Ots, Aarne Ots, Villem Endel Tiits ja Laur Keller.
Mooste mõisas
kl 19 Hedvig Hansoni kontsert «Olemise viis».
Rõuges Ööbikuoru villas
kl 19 Rolf Roosalu kontsert «Oma saar».
Räpina sadamas
kl 20 Kaunimate Aastate Vennaskonna kontsert.
Lõuna-Eesti teedel
Rally Estonia, võistluskeskus Otepääl.
Esmaspäev, 15. juuli
Urvaste Villike suveteatris
kl 19.30 etendus «Põgenik».
Roosikul
rahvusvahelised puukunstipäevad «Pargist parki».
Teisipäev, 16. juuli
Räpina sadamas
kl 13 pensionäride seltsi pidu.
Lahojärve ääres
kl 15 Põlva orienteerumisteisipäevak.
Tõrvas Riiska järve ääres
kl 18 suvevolle.
Põlva järve rannas
kl 18 suvevolle.
Kääriku rannavolleväljakutel
kl 18 suvevolle.
Võrus Tamula rannas
kl 18.30 Tamula rannazumba.
Antsla lauluväljakul
kl 19 Komöödiateatri etendus «Igaühel neli nägu».
Urvaste Villike suveteatris
kl 19.30 etendus «Põgenik».
Roosikul
rahvusvahelised puukunstipäevad «Pargist parki».
Kolmapäev, 17. juuli
Meremäel
kl 17.30 Setomaa valla kergejõustikuõhtu.
Valkas Lugaži kirikus
kl 19 kontsert «Akordioniga näitusel», esineb akordioniduo Henri Zibo ja Mikk Langeproon.
Valga linnapargis spordihalli ees
kl 19.30 teatri Prem Productions komöödia «Piiri peal», laval Ago Anderson ja Jan Uuspõld.
Tõrva kirik-kammersaalis
kl 20 kontsert «Unede murdja», esinevad Kadri-Ann Sumera (klaver) ja Arete Kerge (sopran).
Roosikul
rahvusvahelised puukunstipäevad «Pargist parki».
Tõrva vallas
tulepäevad. Kava: torva.ee.
Neljapäev, 18. juuli
Valga kultuurikeskuses
kl 9.45 doonoripäev.
Lasva veetorni galerii ees
kl 18 Lasva rahvamaja näiteringi etendus «Tere tulemast, seltsimees töökangelane!».
Võrus
kl 18 pärismustantsufestival.
Filmi Vargamäe külastuskeskuses
kl 19 kontsert «Kodune koht», esinevad Ele Millistfer (vokaal, klaver), Andres Alaru (kontrabass) ja Jaagup Jürgel (kitarr).
Varbuse külas maanteemuuseumis
kl 19 kogupereetendus «Mowgli».
Valga linnapargis spordihalli ees
kl 19.30 teatri Prem Productions komöödia «Piiri peal», laval Ago Anderson ja Jan Uuspõld.
Urvaste Villike suveteatris
kl 19.30 etendus «Põgenik».
Räpina sadamas
kl 20 suvekontsert «Melanhoolsed meestelaulud».
Tõrva vallas
tulepäevad.
Palutaja külas Käbliku talus
festival Beer Camp & Rock’n’Roll.
Rõuge Suurjärve rannas
kontsert «Suvehetk».
Roosikul
rahvusvahelised puukunstipäevad «Pargist parki».