Esmaspäev võib tuua üksikuid hoovihmu
Lähipäevade ilmad jäävad mõõdukalt suviseks

FOTO: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees

Esmaspäeval asendub juulikuumus lihtsalt südasuviselt sooja ilmaga ja üksikutes kohtades võib ka sadada hoovihma.

Ilmateenistuse teatel on ööl vastu esmaspäeva vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. On üksikute hoovihmade võimalus. Puhub idakaaretuul 3-8, puhanguti kuni 12 m/s. Sooja on 10-15, saartel kuni 20 kraadi.

Peipsi järvel puhub idakaaretuul 3-8, puhanguti kuni 12 m/s . Lainekõrgus 0,5-1,2 meetrit. Ilm on olulise sajuta ja hea nähtavusega. Sooja on 13-15 kraadi.

Esmaspäeva päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Üksikute hoovihmade võimalus püsib. Puhub muutliku suunaga tuul 2-7, õhtupoolikul põhjarannikul kirdetuul 10, puhanguti kuni 14 m/s. Sooja on 18-23, Lääne-Eestis kuni 25 kraadi.

Peipsi järvel puhub idakaaretuul 3-8 m/s. Lainekõrgus on 0,3-0,8 meetrit. Pärastlõunal võib kohati hoovihma sadada. Nähtavus on hea. Sooja on 18-20 kraadi.

Lähipäevade ilmad jäävad mõõdukalt suviseks. Kuigi laupäeval näis Venemaa põhjaalade kohal aktiveeruv madalrõhuala hakkavat Eesti ilmale tugevalt survet avaldama, siis tegelikkuses jääb lähipäevade ilm veel üsna suviseks, olgugi et nädalavahetusest oluliselt jahedamaks.

Tagasi üles