iDeal kampaania

Võrumaa alistas jalgpallis Järvamaa

Võrumaa jalgpallimeeskond. FOTO: Võru Fc Helios

FOTO: Võru FC Helios

Peamiselt Võru FC Heliose mängijatega mehitatud Võrumaa jalgpallimeeskond alistas eile Eesti maavõistluste raames peetud mängus koduväljakul Järvamaa 5:2, võttes nii revanši mullu Paides saadud kaotuse eest.

Esimese poolaja keskel viis Sten Org kodumeeskonna juhtima, veidi enne vaheajale minekut viigistasid külalised penaltist. Teise poolaja alguses läks 2:1 ette Järvamaa, aga Võrumaa poolelt vastas Erki Alliksoo kübaratrikiga ning Sten Org lisas veel ühe värava.

«Mäng oli madala tempo ja mõlemapoolsete võimalustega, esimene poolaeg ja teise poolaja lõpp kuulusid meile. Kutid mängisid kohati liiga rahulikult ja eksisid mõned korrad, kuid üldiselt tundus, et mäng on kontrolli all ja lõpuspurdiga seda ka tõestasime,» ütles Võrumaa meeskonna treener ja esindaja Jaanus Vislapuu.

Kuna jalgpallurite võistluskalender on tihe ja vigastusi palju, oli mänguks meeskonna kokku saamine paras väljakutse. „Tänu kõigile, kes kohal olid ja endast ulmelise graafiku ja kuumuse kiuste parima andsid,” lausus Vislapuu.

Maakondade turniiril tõusis Võrumaa nüüd Valgamaaga 3.–4. kohta jagama. Eespool on vaid Harjumaa ja Tallinn.

Laupäeval kaotas Võru FC Helios Esiliiga B-s võõrsil Vändra Vaprusele 1:6. Heliose duubelmeeskond alistas päev varem III liigas aga võõrsil Valga FC Warriori 5:4.

Tagasi üles