Tanel Visnap püstitas uue Eesti rekordi

Lõuna-Eesti Postimees
Tanel Visnap (paremal) püstitas 100 meetri distantsi eeljooksus uue Eesti kurtide rekordi ajaga 11,02. Finaalis jäi ta kokkuvõttes viiendaks ajaga 11,25. FOTO: Eesti Kurtide Spordiliit Foto: Eesti Kurtide Spordiliit

Möödunud nädalavahetusel toimusid Tallinnas, Kadrioru staadionil 102. Eesti meistrivõistlused kergejõustikus. Valga sportlane Tanel Visnap püstitas seal uue Eesti kurtide rekordi 100m jooksus.

Meeste 100 meetri finaali pääses Visnap eelooksu ajaga 11,02 (tuul -0,7). See aeg tähendas uue Eesti kurtide rekordi sündi.

Visnap pääses finaali viiendana, kahjuks ei õnnestunud finaalis tulemust parandada ning kokkuvôttes saavutas Tanel viienda koha ajaga 11,25 (tuul -1,8).

Järgmisel päeval toimunud kaugushüppes jäi tema parimaks soorituseks 6,43, mis andis 14. koha.

Oma täiskasvanute Eesti meistrivõistluste debüüdi tegi teinegi Valga sportlane Karl Kristjan Kajak, kes meeste kaugushüppes sai kirja 6,13, mis andis Taneli järel 15.koha. Mõlemat meest juhendab Raimond Luts.