Üritused 13.–20. september
Reede, 13. september
Valgas Pedeli ääres
Valga-Valka rahvajooks ja kepikõnd:
kl 15 lastejooksud,
kl 18 põhijooks ja kepikõnd, start Pedeli rannavalve maja juures.
Võrus
kl 17 koguperefestival «Roheline Võru».
Varstu kultuurikeskuses
kl 19 Tsooru külateatri etendus «Poolikud patud».
Alle-Saija teatritalus
kl 20 etendus «Täpselt nagu roos».
Värska sanatooriumis Lahe kohvikus
kl 21 tantsuõhtu.
Laupäev, 14. september
Sangaste Rukki Maja juures
kl 10 taluturg.
Võrus Koreli pargis
kl 10 istutustalgud.
Tõrva gümnaasiumi staadionil
kl 10 kergejõustikupäev olümpialastega.
Vastseliinas
kl 10 eakate väljasõit Tsooru potitehasesse ja Filmi Vargamäele, väljasõit rahvamaja eest.
Otepää kultuurimaja pargis
kl 11 perepäev.
Karula rahvuspargis Mäekonnus
kl 11 näitus «Vanad head kartuli- ja õunasordid».
Jõksi järve ääres Kevvai külalistemaja juures
kl 12 ujumisvõistlus Kanepi Uim.
Pühapäev, 15. september
Otepääl Hurda tn platsil
kl 8 sügislaat, käsitöönäitus.
Tehvandi spordikeskuses
kl 9.30 Tartu rattamaraton.
Ahjal
kl 10 kanarbikukuu laat, esinevad pillimehed ja rahvatantsijad.
Taevaskojas
kl 12 seeneretk ja -näitus.
Valga kultuurikeskuses
kl 13 stuudio Joy 25. hooaja avaüritus «Tants on tulevik».
Räpina tuletõrjemajas
kl 13 pensionäride seltsi koosviibimine.
Põlva kultuurikeskuses
kl 17 klubi Kuukiir puhkeõhtu.
Esmaspäev, 16. september
Mõniste rahvamajas
kl 16 eakate pannkoogipärastlõuna.
Valgas Voorimehe pubis
kl 17.30 bridžiturniir Valga Bridžikunn.
Võru kultuurimajas Kannel
kl 19 Rakvere Teatri etendus «Kuni ta suri».
Teisipäev, 17. september
Valgesool
kl 15 Põlva orienteerumispäevak.
Värska sanatooriumis Lahe kohvikus
kl 20 puhkeõhtu.
Kolmapäev, 18. september
Põlvas Lootospargi staadionil
kl 9.30 Põlvamaa koolide jalgpallivõistlused.
Põlvas
kl 18 liikumiskolmapäevak, registreerimispunkt staadionil.
Antsla kultuurikeskuses
kl 19 Tsooru külateatri etendus «Poolikud patud».
Vastse-Kuuste raamatukogus
kl 20 kontorikomöödia «Arenguvestlus».
Neljapäev, 19. september
Valga kultuurikeskuses
kl 9.45 doonoripäev.
Intsikurmus
kl 10 Põlva laste jooksupäev.
Valga kohvikus Carl
kl 16 Ene Arikaineni raamatu «Kõik müügiks» esitlus.
Võrus Stedingu majas
kl 17 zooloog Mati Kaal räägib lindudest ja loomadest linnas.
Verhulitsas
kl 17 Setomaa orienteerumispäevak.
Pärsimäel
kl 18 Antsla rattatuur.
Põlva kultuurikeskuses
kl 19 esineb Eesti Rahvusmeeskoor.
Suurel Munamäel
kl 19 trepijooks.
Reede, 20. september
Võru kultuurimajas Kannel
kl 10 Võrumaa töö- ja karjäärimess.
Tsirguliina kooli siseõuel
kl 15 Tsirguturg.
Võru spordikeskuse staadionil
kl 16 U17 koondiste jalgpallivõistlus.
Võru kultuurimajas Kannel
kl 19 Andres Rootsi plaadiesitlus + Randal Randoja.
Tõrva Coopi maja 2. korrusel
kl 19 «Tõrva põlemine – 75 aastat», film «Tõrva vanadel fotodel» ja mõtisklus muusikaga.
Võrus Stedingu majas
kl 20 kontsert, esinevad Marianne Leibur (laul), Johannes Laas (kitarr) ja Kristjan-Robert Rebane (basskitarr).
Krootuse külakeskuses
kl 20.30 tantsuõhtu.
Värska sanatooriumis Lahe kohvikus
kl 21 tantsuõhtu.