Üritused 27. september – 4. oktoober

Võistkondlik öine rattaorienteerumine 

FOTO: Meelis Meilbaum

Reede, 27. september

Tõrva gümnaasiumi pargis

kl 11 Valgamaa koolinoorte karikavõistlused murdmaajooksus.

Kanepi gümnaasiumi staadionil

kl 13 EKSL valikorienteerumise meistrivõistlused.

Võrus

galeriide tuur koos kunstnikega:

kl 17 klaasikunstnike näitus Vana-Võromaa kultuurikojas,

kl 17.40 maalinäitus Stedingu maja kohvikus,

kl 18.10 graafika ja maalid kunsti-stuudiote koridoris (galerii Liiva-Ate),

kl 18.30 näitused Linnagaleriis,

kl 19 vestlusring «Kunst linnaruumis» Kandle kohvikus.

Valga muusikakoolis

kl 18 Leedu muusikute Vytautas Kiminiuse ja Tadas Motečiuse kontsert.

Valga kultuurikeskuses

kl 19 Rakvere Teatri etendus «Kaks tosinat tulipunast roosi».

Vastseliina rahvamajas

kl 19 sügise alguse pidu, Loosi näiteringi etendus «Suvitajad».

Kaika seltsimajas

kl 19 mihklipäeva tähistamine.

Kanepi seltsimajas

kl 21 hooaja avapidu.

Värska sanatooriumis Lahe kohvikus

kl 21 tantsuõhtu.

Laupäev, 28. september

Valgamaal, Põlvamaal, Võrumaal

maal elamise päev, külastajatele on avatud mitmesugused asutused, talud jm.

Sulbi külas

kl 10 mihklilaat.

Pukas

kl 12 sügisjooks, start staadionil.

Rosma rajal

kl 13 Põlvamaa orienteerumisjooksu meistrivõistlused.

Taagepera kirikus

kl 14 kontsert, esineb ansambel In Unison.

Tõrva kirik-kammersaalis

kl 16 «Mere mälestus – 25 aastat katastroofist Läänemerel», esinevad Kirill Lissijenko klaveril, Anne Kesküla luulega ja Tõnis Tulp kitarril ja lauluga.

Hummuli mõisapargis

kl 16 perepäev «Igal Mihklil oma pidupäev».

Võru kultuurimajas Kannel

kl 16 mälestuskontsert «25 aastat parvlaev Estonia hukust», esineb Hortus Musicus.

Valga spordihallis

kl 19 PAF Eesti-Läti korvpalliliiga: BC Valga-Valka / Maks & Moorits – Tartu Ülikool.

Pühapäev, 29. september

Mammaste tervisespordikeskuses

kl 10 laskejooks noortele.

Loosi mõisas

kl 10 laat.

Rosma rajal

kl 11 Põlvamaa orienteerumisjooksu meistrivõistlused.

Tõrva gümnaasiumi pargis

kl 12 sügismatk «Otsi sõnu!».

Varstu kultuurikeskuses

kl 12 kohtumine selgeltnägijatega.

Haanjas Suure Muna kohvikus

kl 15 esineb Eddie Dove bänd Lätist.

Valga kultuurikeskuses

kl 16 kontsert «Dreamband 5».

Kääriku staadionil

kl 17 jalgpallimatš: FC Otepää – Tarvastu ja Tõrva ÜM.

Lasva rahvamajas

kl 17 kohtumine selgeltnägijatega.

Esmaspäev, 30. september

Võru kultuurimajas Kannel

kl 10 Võrumaa eakate festival.

Valgas Voorimehe pubis

kl 17.30 bridžiturniir Valga Bridži­kunn, Enno individuaal.

Räpina aianduskoolis

kl 19 etendus «Kaks tosinat tulipunast roosi».

Teisipäev, 1. oktoober

Rahvusvahelise muusika­päeva kontserdid:

Põlvamaal

Põlvamaa kultuurikeskuses

kl 10 Arsise kellade ansambel,

kl 15 Ahto Abner,

kl 16 Karl Johan Kullerkupp,

kl 17.30 Ahto Abner, Karl Johan Kullerkupp.

Võrumaal

Parksepa koolis

kl 11.50 Meelika Hainsoo,

Vatseliina rahvamajas

kl 13 Kädy Plaas-Kala ja Mati Turi, klaveril Martti Raide,

Võru gümnaasiumis

13 Helin-Mari Arder,

Antsla kultuurikeskuses

kl 17 Helin-Mari Arder, Kädy Plaas-Kala ja Mati Turi, klaveril Martti Raide.

Valgamaal

Valga põhikoolis

kl 12 ja 13 Tartu vaskpilliansambel,

Lüllemäe kultuurimajas

kl 13 Tuulisbrass,

Otepää kultuurimajas

kl 17 Tuulisbrass,

Tõrva kirik-kammersaalis

kl 17 Tartu vaskpilliansambel,

Valga Jaani kirikus

kl 18 Valga ja Valka muusikakooli õpilased ja õpetajad.

Otepää kultuurimajas

kl 10 eakate terviseseminar.

Võru kultuurimajas Kannel

kl 10 jätkub eakate festival.

Värskas Seto tsäimajas

kl 11 fotonäituse «25 aastat algusest» avamine.

Misso rahvamajas

kl 12 eakate päeva tähistamine.

Valga muuseumis

kl 16 Mondo maailmakooli näituse «Naised ja lapsed konfliktides» ja Õnne Pärli fotonäituse «Armastatud Afganistan» avamine.

Põlva staadionil

kl 16 Tähtede jooks.

Kolmapäev, 2. oktoober

Võru kultuurimajas Kannel

kl 10 jätkub eakate festival.

Vilaski krossirajal

kl 15.30 orienteerumispäevak.

Sangastes

kl 18 Valgamaa jooksusarja lõpetamine.

Põlvas

kl 18.30 liikumissarja lõpuüritus, Helkurkõnd, start kultuuri­keskuse parklas.

Neljapäev, 3. oktoober

Sangaste kultuurimajas

kl 12 eakate päev.

Räpina muusikakoolis

kl 17 õpilaskontsert.

Võru kultuurimajas Kannel

kl 18 Võru linna õpetajate päeva tähistamine.

Valga kultuurikeskuses

kl 19 Valga valla õpetajate päeva tähistamine (kutsetega).

Obinitsas

kl 19 rahvalik kontsert ja tantsuõhtu.

Setomaal

algab Seto kultuuri nädal (kestab 9. oktoobrini). Kava: setomaa.ee

Reede, 4. oktoober

Tagula raamatukogus

kl 16 jututund lastele.

Saverna raamatukogus

kl 18.30 mälumäng.

Tsirguliina rahvamajas

kl 19 Tsooru külateateri etendus «Poolikud patud».

Vastseliina rahvamajas

kl 19 tantsuklubi tantsuõhtu.

Otepää kultuurimajas

kl 20 Comedy Estonia sügistuur.

Tagasi üles