Üritused 4.–11. oktoober

Liivimaa mihklilaat 

FOTO: Arvo Meeks

Reede, 4. oktoober

Värskas Seto Tsäimajas

kl 11 Seto toidu päev.

Võru kultuurimajas Kannel

kl 12 õpetajate päeva tähistamine eakatele õpetajatele.

Tagula raamatukogus

kl 16 jututund lastele.

Saverna raamatukogus

kl 18.30 mälumäng.

Tsirguliina rahvamajas

kl 19 Tsooru külateatri etendus «Poolikud patud».

Vastseliina rahvamajas

kl 19 tantsuklubi tantsuõhtu.

Otepää kultuurimajas

kl 20 Comedy Estonia sügistuur.

Laupäev, 5. oktoober

Valga kesklinnas

kl 8 Liivimaa mihklilaat, kultuuriprogramm, õpitoad, konkursid, tegevused lastele.

Puka kultuurimaja juures

kl 9 sügislaat,

kl 11 maarahva kogunemine,

kl 12 perepäev.

Obinitsas

kl 12 matk ümber järve, algus lipuväljakul.

Kuutsi külas Eesti Kodu mälestuskompleksis

kl 13 metsavendade mälestuspäev.

Võru kultuurimajas Kannel

kl 14 Peeter Reemanni juubelinäituse «30 aastat rauaga» avamine.

Koorküla rahvamajas

kl 14 autor Rein Mikk tutvustab oma raamatut «Koorküla».

Mooste mõisas

kl 15 Oktoberfest.

Tõrva kinomajas

kl 16.30 ja 18 ühine Doha MMi vaatamine, et elada kaasa Magnus Kirdile (pildil).

Sangaste kultuurimajas

kl 20 tantsuõhtu.

Pühapäev, 6. oktoober

Räpinas Tuletõrje väljakul

kl 9 laat.

Veriora külakeskuse ees

kl 10 mihklilaat.

Tsooru rahvamajas

kl 13 lauatenniseturniir.

Lasva rahvamajas

kl 14 etendus «Rekvisiitori tähetund».

Võru kultuurimajas Kannel

kl 15 nostalgiakontsert «Aegumatu külatee».

Valga spordihallis

kl 17 PAF Eesti-Läti korvpalliliiga: BC Valga-Valka / Maks & Moorits – VEF Riga.

Tõrva kinomajas

kl 19.55 ühine Doha MMi vaatamine, et elada kaasa Magnus Kirdile.

Rõuges

Võrumaa meistrivõistlused orienteerumises.

Esmaspäev, 7. oktoober

Valgjärve külas Siidrikojas

kl 10 turismipäev «E-kaubandus turismis».

Räpina kultuurikeskuses

kl 11 teatrietendus «Jussikese seitse sõpra».

Valgas Voorimehe pubis

kl 17.30 bridžiturniir Valga Bridžikunn.

Võru kultuurimajas Kannel

kl 19 Ugala teatri etendus «Etturid».

Teisipäev, 8. oktoober

Valga kultuurikeskuses

kl 10.30 ettevõtluspäev «Kuidas e-pood ettevõtjale kasu toob?».

Võru kultuurimajas Kannel

kl 11 Ugala teatri lasteetendus «Kohtume kell 8 Noa laeval».

Võrumaa keskraamatukogus

kl 17 mälumäng.

Haanja rahvamajas

kl 18.30 mälumäng.

Võru kultuurimajas Kannel

kl 19 kontsert «Gershwin Revisited», esinevad Prantsuse džässmuusikud.

Kolmapäev, 9. oktoober

Valga kultuurikeskuses

kl 11 tähistab Valga Priimetsa kool 100 aasta möödumist venekeelse hariduse algusest Valgas (kutsetega).

Laatres

kl 15.30 orienteerumispäevak.

Värska kultuurimajas

kl 17 Setomaa päeva kontsert ja aasta ettevõtja tunnustamine.

Lüllemäe kultuurimajas

kl 18 Viljandi Ehateatri etendus «Mats von Kartohvel».

Räpina aianduskooli saalis

kl 19 õpetajate päeva tänuõhtu (kutsetega).

Neljapäev, 10. oktoober

Valga keskraamatukogu lasteosakonnas

kl 13 üleriigilise ettelugemisvõistluse «Heal meelel ja ilusal keelel» maakondlik voor.

Himmaste raamatukogus

kl 15 väärikate õhtu.

Puka kultuurimajas

kl 17 tsirkus Barrameo.

Räpina muusikakoolis

kl 18 kontsert, esinevad Tiit Peterson (kitarr) ja Neeme Punder (flööt).

Antsla kultuurikeskuses

kl 19 Eesti tantsuagentuuri tantsulavastus «Mahlad välja».

Ruusa kultuurimajas

kl 19 Ehh-Teatri etendus «Boob teab».

Valga kultuurikeskuses

kl 19 kontsert «Pühendatud maestro Eri Klasile», esinevad Marion Melnik (sopran) ja Siim Selis (klaver). Meenutusi jagab Eri Klasi abikaasa Ariel Klas.

Reede, 11. oktoober

Mõniste rahvamajas

kl 12 tantsulavastus «Mahlad välja».

Põlva kultuurikeskuses

kl 13 Rakvere Teatri etendus «See kõik on tema».

Valga keskraamatukogu lasteosakonnas

kl 14 muinasjututorni jututund.

Tsirguliina rahvamajas

kl 19 Viljandi Ehateatri etendus «Mats von Kartohvel».

Otepää kultuurimajas

kl 19 vaikse muusika õhtu koos Siim Kartau ja Sulo Kiivitiga.

Võrus Stedingu majas

kl 20 Comedy Estonia: Ardo Asperki soolotund «Sündinud vabas Eestis».

Navi seltsimajas

kl 20 etendus «Täpselt nagu roos».

Veriora rahvamajas

kl 20 sügispidu.

Mõniste rahvamajas

kl 20 hooaja avapidu, esinevad Henry Laks ja ansambel C-duur.

Põlgaste külakeskuses

kl 21 tantsuõhtu.

Põlva kultuurikeskuse Undergroundis

kl 21 hooaja avapidu.

Tagasi üles