Üritused 11.–18. oktoober
Reede, 11. oktoober
Mõniste rahvamajas
kl 12 tantsulavastus «Mahlad välja».
Põlva kultuurikeskuses
kl 13 Rakvere Teatri etendus «See kõik on tema».
Valga keskraamatukogu lasteosakonnas
kl 14 muinasjututorni jututund.
Tsirguliina rahvamajas
kl 19 Viljandi Ehateatri etendus «Mats von Kartohvel».
Otepää kultuurimajas
kl 19 vaikse muusika õhtu koos Siim Kartau ja Sulo Kiivitiga.
Võrus Stedingu majas
kl 20 Comedy Estonia: Ardo Asperki soolotund «Sündinud vabas Eestis».
Navi seltsimajas
kl 20 etendus «Täpselt nagu roos».
Veriora rahvamajas
kl 20 sügispidu.
Mõniste rahvamajas
kl 20 hooaja avapidu, esinevad Henry Laks ja ansambel C-duur.
Põlgaste külakeskuses
kl 21 tantsuõhtu.
Põlva kultuurikeskuse Undergroundis
kl 21 hooaja avapidu.
Laupäev, 12. oktoober
Võru instituudis
kl 10 käsitöösahtli tuulutamise müügipäev.
Sangaste Rukki Maja juures
kl 10 taluturg.
Varstu kultuurikeskuse juures
kl 11 sügislaat.
Kääriku staadionil
kl 13 jalgpallimatš: FC Otepää – Tartu FC Helios.
Pokardi staadionil
kl 14 SK Viraaž heiteseriaal.
Haanja rahvamajas
kl 17 Haanja kooli 75. aastapäeva tähistamine.
Tsirguliina rahvamajas
kl 18 noorte disko.
Räpina kultuurikeskuses
kl 19 Lõõtsavägilaste kontsert «Juba 5!».
Tsooru rahvamajas
kl 19 teatrietendus «Täpselt nagu roos».
Misso rahvamajas
kl 19 tantsulavastus «Mahlad välja».
Rõuge rahvamajas
kl 20 hooaja avapidu.
Maanteemuuseumis
algab laste ja noorte muuseumide festival «Avatud mänguväljad» (kestab 27. oktoobrini).
Pühapäev, 13. oktoober
Otepääl Maxima poe taga
kl 9 sügislaat.
Misso rahvamajas
kl 11 mälumäng.
Lasva rahvamajas
kl 13 Kihnu Virve pereansambli kontsert.
Ahja kultuurimajas
kl 16 Kanepi harrastusteatri etendus «Uljas neitsi».
Tõrva kirik-kammersaalis
kl 17 esineb tantsustuudio Lys.
Võru kultuurimajas Kannel
kl 17 selgeltnägijate tuur.
Esmaspäev, 14. oktoober
Antsla kultuurikeskuses
kl 14 Vabalava etendus «Kuidas öelda jah».
Valgas Voorimehe pubis
kl 17.30 Valga valla mälumäng paaridele,
kl 18 bridžiturniir Valga Bridžikunn.
Teisipäev, 15. oktoober
Valga kultuurikeskuses
kl 11 Goltsman Balleti etendus «Alice Imedemaal».
Valgjärvel
kl 18 Kanepi valla külade kõnnisari, kogunemine infotahvli juures.
Põlva kultuurikeskuses
kl 19 hõimupäevapidu komide ja setodega.
Tsooru rahvamajas
kl 19 teatrietendus «Täpselt nagu roos».
Kolmapäev, 16. oktoober
Meremäe teeninduspunktis
kl 9 Annela Laaneotsa raamatu «Minu Setomaa» tutvustus.
Põlva puuetega inimeste kojas
kl 10 õiguspäev.
Maanteemuuseumis
kl 10 laste liikluskonverents.
Obinitsa külakeskuses
kl 11 Annela Laaneotsa raamatu «Minu Setomaa» tutvustus.
Tsirguliinas
kl 15.30 orienteerumispäevak.
Räpina muusikakoolis
kl 17 õpilaskontsert.
Otepää looduskeskuses
kl 18 tutvustab ornitoloog Andres Kalamees aasta lindu öösorri.
Rosmal Johannese koolis
kl 19 väetantse tutvustav tantsuõhtu.
Neljapäev, 17. oktoober
Räpina tuletõrjeühingu majas
kl 13 pensionäride seltsi koosviibimine.
Otepää kultuurimajas
kl 18 disko.
Võru kultuurimajas Kannel
kl 19 Vana Baskini Teatri ja Polygon Teatri etendus «Garaaž».