Kalev/Cramo võttis jõuga Tartu vastu võidu

Kalev/Cramo - Tartu Ülikool
Kalev/Cramo - Tartu Ülikool Foto: Tairo Lutter / Postimees

Korvpalliklubi Kalev/Cramo alistas Eesti-Läti ühisliigas võõrsil Tartu Ülikooli meeskonna 94:71.

Tartu Ülikooli spordihoones peetud kohtumises panid kalevlased võidule aluse juba avaveerandil, mis võideti 22:11. Tartu jäi hätta Kalevi agressiivse kaitsemänguga ja see pani tartlased lihtsalt eksima.

Kui poolajaks oli Kalevi edu 12 punkti ja kolmanda veerandaja lõppedes näitas tabloo 13-punktilist eduseisu, siis mängu lõppedes suurendasid kalevlased mitmel korral juhtseisu juba enam kui 20 punkti. Lõpusireeni kõlades olid Kalevi võidunumbrid 94:71.

Kalev/Cramo edukaimana viskas Kristjan Kitsing 18 punkti, teda toetasid debüüdi teinud Ryan Richards 17, Aigars Škele 13 ja Kyle Vinales, Janari Jõesaar ning Martin Paasoja 12 punktiga. Tartu parimana tõi Adomas Drungilas üleplatsimehena 20 punkti.