Üritused 1.–7. november

Valga, 01.11.2018 Valga 28. kunstikuu avamine Valgamaa loomeinimeste ühisnäituse ja Elina Netšajeva kontserdiga.

FOTO: Arvo Meeks

Reede, 1. november

Värska talumuuseumis

kl 11 Setomaa muuseumide konverents «Kiirete muutuste aeg»,

kl 17 muuseumi sünnipäevapidu Nedsaja Küla Bändiga.

Tagula raamatukogus

kl 16 jututund lastele.

Valga kultuurikeskuses

kl 17.30 algab Valgamaa kunstikuu Sürr: Tiina Ojaste maalinäituse «Pääsemine Imedemaale» ja Valgamaa kunstnike ühisnäituse avamine,

kl 19 N-Euro kontsert.

Leevi rahvamajas

kl 18.30 hingedeaja kontsert, esineb perekond Toots.

Nõuni kultuurimajas

kl 19 külajant «Vot nii!».

Riidaja kultuurimajas

kl 19 kultuurimaja 90. sünnipäeva tähistamine,

kl 21 tantsuõhtu.

Tagakülas Kungla seltsimajas

kl 20 Alen Veziko kontsert-vestlusõhtu «Sinu poole teel».

Ahja kultuurimajas

kl 20 peoõhtu «Ahja kultuurimaja 80».

Laupäev, 2. november

Põlva lasketiirus

kl 11 laskevõistlus.

Sooru rahvamajas

kl 13 kogemuskohvik «Loomingu lend», külas on Kristiina Ehin ja Silver Sepp.

Võru kultuurimajas Kannel

kl 16 hingedepäevakontsert, esinevad koorid ja solistid.

Käärikul

kl 17 Suusahullude 4. ööjooksumaraton.

Valga Jaani kirikus

kl 18 hingedepäevakontsert, esinevad Inga ja Toomas Lunge.

Nõuni kultuurimajas

kl 18 halloween: mängud ja võistlused.

Puka kogukonnaköögis

kl 19 veinisalong veinikultuuride asjatundja Urmas Tuuleveskiga Õisu mõisast.

Tsooru rahvamajas

kl 20 V-klubi 15. sünnipäev, tantsuks mängib ansambel Vanad Sõbrad.

Pühapäev, 3. november

Valga spordihallis

kl 9 Warrior Cup 2019.

Põlva lasketiirus

kl 10 laskevõistlus.

Räpina ühisgümnaasiumis

kl 10 Põlva-Võru ühisliiga korvpalli karikavõistlused.

Otepää kultuurimajas

kl 11 Otepää valla sünnikirjade jagamine.

Valgas

kl 12 rahvamatk, algus spordihalli ees.

Lasva rahvamajas

kl 14 kontorikomöödia «Arenguvestlus».

Ruusa kultuurimajas

kl 16 kontsert «Hinge kodu» esinevad Indrek Tammoja ja Paavo Eensalu.

Esmaspäev, 4. november

Räpina loomemajas

kl 17 käsitöönäituse avamine.

Valgas Voorimehe pubis

kl 17.30 bridžiturniir Valga Bridži­kunn ja M. Järliku memoriaal.

Valga spordihallis

kl 18.30 Valgamaa karikavõistlused võrkpallis: VK Viktooia – Valga Sport / Kaitseliit.

Teisipäev, 5. november

Võru kultuurimajas Kannel

kl 9.45 ja 11 Viljandi laste- ja noorteteatri Reky etendus «Jussikese seitse sõpra».

Põlva keskraamatukogus

kl 11 kirjandustuur Sõnaränd, külas on kirjandusteadlane Aija Sakova ning luuletajad Veronika Kivisilla, Kalju Kruusa ja Øyvind Rangøy.

Räpina raamatukogus

kl 13.15 kirjandustuur Sõnaränd, külas on kirjandusteadlane Aija Sakova ning luuletajad Veronika Kivisilla, Kalju Kruusa ja Øyvind Rangøy.

Valga muuseumis

kl 16 näituste «Kui rong jõudis Valka» ja «Ajajoon» avamine.

Vastse-Kuuste raamatukogus

kl 17.45 kirjandustuur Sõnaränd, külas on luuletajad Veronika Kivisilla ja Øyvind Rangøy.

Valga kultuurikeskuses

kl 19 esineb USA artist John Elliott (vokaal, kitarr).

Misso rahvamajas

kl 19 korvpallimäng.

Kolmapäev, 6. november

Võrumaa keskraamatukogus

kl 11 kirjandustuur Sõnaränd, külas on kirjandusteadlane Aija Sakova ning luuletajad Veronika Kivisilla, Kalju Kruusa ja Øyvind Rangøy.

Põlva keskraamatukogus

kl 11 võru keele nädala ettelugemispäev.

Vastseliina rahvamajas

kl 16 kontsert «Laulurõõm», esinevad lasteaia lapsed ja gümnaasiumi õpilased.

Parksepa lasteaia saalis

kl 18 kirjanduslik-muusikaline õhtu, laulab Mari Kalkun, oma kakskeelseid lasteraamatuid tutvustab Triinu Laan.

Valga kultuurikeskuses

kl 19 Moskva teatri komöödia «Tahan osta teie meest» (vene keeles).

Põlvas Mesikäpa hallis

kl 19 Eesti käsipalli meistrivõistlused, meeste meistriliiga.

Neljapäev, 7. november

Põlvas Mesikäpa hallis

kl 9.30 Põlvamaa koolide 4.–5. kl laste rahvastepallivõistlused.

Valgamaa kutseõppekeskuses

kl 10 Eesti-Läti ajalookonverents «Valga/Valka kui raudteelinn».

Navi seltsimajas

kl 15 Lusikapidu.

Mooste mõisas

kl 18 uute võrukeelsete laulude võistluskontsert.

Ritsu spordisaalis

kl 19 Valgamaa karikavõistlused võrkpallis: Valga Sport / Kaitseliit – VK Tõrva Pall.

Võru kultuurimajas Kannel

kl 19 Endla teatri etendus «Daamid».

Võrus Stedingu majas

kl 19 kontsert «Torm veeklaasis», esineb Tuulikki Bartosik.

Antsla kultuuri­keskuses

kl 19 Eesti tantsuagentuuri tantsuetendus «Object.Ify»

Valgas hotellis Metsis

kl 19 džässiklubi Walk esitleb: Joel Remmeli trio.

Tagasi üles