Üritused 8.–14. november

FOTO: Maret Truija

Reede, 8. november

Põlva kultuurikeskuses

kl 10 ja 13 teatri Must Kast etendus «Ernesto küülikud».

Vastseliina rahvamajas

kl 11.10 lasteteatri Sõber etendus «Vana lossi saladus».

Räpina loomemajas

kl 18 raamatu «Räpina vald sõnas ja pildis» esitlus.

Varbuse muusikamõisas

kl 19 esinevad Jaan ja Adeele Jaago.

Valga spordihallis

kl 19 PAF Eesti-Läti korvpalliliiga: BC Valga-Valka / Maks & Moorits – Taltech.

Otepää kultuuri­majas

kl 19 improteatri Impeerium tuur «Laval koos Anne Veesaarega».

Räpina ühis­gümnaasiumis

kl 19 ministaaride pidu.

Lüllemäe kultuurimajas

kl 19 isadepäeva tähistamine, esinevad Robert Jürjendal kitarril ja Anti Jürjendal tšellol.

Hargla maakultuurimajas

kl 19 Valga valla isadepäevakontsert, kuulutatakse välja Valga valla aasta isa.

Misso rahvamajas

kl 19 tantsuetendus «Object.Ify».

Lasva rahvamajas

kl 20 kohviõhtu ansambliga Qvalda.

Ruusmäe noortekojas

noorteklubi 15. sünnipäev.

Laupäev, 9. november

Põlva koolis

kl 10 üleriigiline etluskonkurss «Tahan sulle öelda».

Valga spordihallis

kl 10.15 Neulandi mälestusvõistlused tõstmises.

Räpina aianduskoolis

kl 12 mälumängusari Eesti maakilb.

Valgas

kl 12 mardijooks, start ja finiš Tambre raudteeülesõidu juures.

Sangaste kultuurimajas

kl 17 isadepäevakontsert ja Otepää valla aasta isa tunnustamine.

Ruusa kultuurimajas

kl 19 LendTeatri etendus «Lõks».

Alle-Saija teatritalus

kl 19 komöödia «Kui kõlab koputus».

Värska kultuurikeskuses

kl 19 mardiõhtu, esineb Mando­Trio (pildil).

Mõniste rahvamajas

kl 19 tantsuetendus «Object.Ify».

Valga kultuurikeskuses

kl 19.30 rahvusvaheline pop- ja džässkooride ja -duettide konkurss-festival Lauluragin.

Nõuni kultuurimajas

kl 20 sügispidu.

Mõniste rahvamajas

kl 20 mardipäevatrall.

Pühapäev, 10. november

Otepääl Valga mnt 1d

kl 9 mardilaat.

Hargla maakultuurimajas

kl 11 mardilaat.

Otepääl Palveränduri kirikus

kl 11 isadepäevakontsert.

Kääriku jalgpalliväljakul

kl 11 Valgamaa meistrivõistlused jalgpallis.

Maanteemuuseumis

kl 12 isadepäeva perepäev.

Võrus Liiva-Ate fotostuudios

kl 12 isadepäeva fotosessioon.

Tõrva kirik-kammersaalis

kl 14 Liivimaa noorteorkestri kontsert, valla aasta isa tunnustamine.

Valga kultuurikeskuses

kl 14 festival Lauluragin.

Himmaste raamatukogus

kl 16 Tsooru külateatri etendus «Poolikud patud».

Võru kultuurimajas Kannel

kl 16 isadepäevakontsert, Võrumaa aasta isa tunnustamine.

Vastseliina rahvamajas

kl 16 kontsert, esineb trio Titoks.

Esmaspäev, 11. november

Põlva keskraamatukogus

kl 10 «Pipi Pikksuka» ettelugemine.

Ahja raamatukogus

kl 10 lastehommik.

Valgas Voorimehe pubis

kl 17.30 Valga valla meistrivõistlused mälumängus,

kl 18 bridžiturniir Valga Bridžikunn.

Otepää looduskeskuses

kl 18 Meelis Kihulase mõtte- ja vestmisõhtu «Käeline tegevus kui eluviis».

Kiidjärve raamatukogus

kl 18 ettelugemine täiskasvanutele.

Räpina ühisgümnaasiumi aulas

kl 18 isadepäevakontsert.

Rõuge rahvamajas

kl 19 kontsert, esineb trio Titoks.

Teisipäev, 12. november

Valga spordihallis

kl 9 rahvastepall, Valgamaa koolide karikavõistlused.

Võru kultuurimajas Kannel

kl 12 Kaari Sillamaa muusikaliteatri etendus «Katki».

Võrumaa keskraamatukogus

kl 17 mälumängutund.

Räpina muusikakoolis

kl 18 kontsert, esinevad Andre Hinn (klaver) ja Linda-Anette Verte (viiul).

Tsirguliina põhikoolis

kl 18.30 Valgamaa karikavõistlused võrkpallis: VK Viktooria – SK Puka.

Valga gümnaasiumi aulas

kl 19 kontsert «Hingele pai».

Misso rahvamajas

kl 19 korvpallimäng.

Kolmapäev, 13. november

Räpina aianduskooli saalis

kl 12 Osaluskohvik.

Otepää kultuurimajas

kl 14 eakate tervisepäev.

Valga põhikoolis

kl 19 Valgamaa karikavõistlused võrkpallis: Valga Sport / Kaitseliit – SK Puka.

Võru kultuurimajas Kannel

kl 20 Mikael Meema soolotund «Puhas poiss».

Neljapäev, 14. november

Lüllemäe kultuurimajas

kl 10 Teatribussi kogupereetendus «Saladuste puu».

Võru muusikakoolis

kl 15.45 kontsert, esinevad Andre Hinn (klaver) ja Linda-Anette Verte (viiul).

Põlva keskraamatukogus

kl 16 Võru instituudi uute raamatute tutvustus.

Põlva kultuurikeskuses

kl 18 kontsert, esinevad Robert ja Anti Jürjendal (kitarr ja tšello).

Ritsu spordisaalis

kl 19 Valgamaa karikavõistlused võrkpallis: VK Viktooria – VK Tõrva Pall.

Käärikul

kl 19 Valgamaa karikavõistlused võrkpallis: SK Puka – VK Otepää.

Tsirguliina rahvamajas

kl 19 kinoõhtu film «Kiirtee põrgusse».

Puka kultuurimajas

kl 19 LendTeatri etendus «Kadrill maksuametiga».

Võru kultuurimajas Kannel

kl 19 Lõõtsavägilaste kontsert «Juba 5».

Vastseliina piiskopi­linnuses

kl 19 salongiõhtu, esinevad Kalle Sepp ja Mikk Tammepõld.

Orava kultuurimajas

kl 19 Tsooru külateatri etendus «Poolikud patud».

Tagasi üles