Pühapäevane sadu annab vastu õhtut järele

Sügis, vihm, vihmavari.

FOTO: Mailiis Ollino

Kesk-Euroopast saabunud madalrõhkkond liigub pühapäeval üle Läänemere Soome poole – selle vahetus läheduses sajab öösel paljudes kohtades vihma, õhtu poole jääb sadu aga hõredamaks. 

Ilmateenistuse teatel on ööl vastu pühapäeva pilves ilm. Sajab vihma ja mitmel pool tekib udu. Puhub kagu- ja lõunatuul 3-9, hommikuks tugevneb saartel ja Liivi lahe ümbruses tuul puhanguti 14 m/s. Sooja on 4-9 kraadi.

Peipsi järvel puhub kagu- ja lõunatuul 4-8 m/s. Lainekõrgus on 0,4-0,9 meetrit. Ajuti sajab vihma. Nähtavus on mõõdukas ja mitmel pool tekib udu. Sooja on 5-7 kraadi.

Pühapäeva päeval on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma, kuid õhtuks sadu hõreneb. Hommikupoolikul püsib kohati udu. Puhub valdavalt lõunatuul 4-10, saartel ja rannikul puhanguti kuni 15 m/s. Õhtul pöördub tuul lääne poolt alates järk-järgult läände ja loodesse. Sooja on 7-10 kraadi.

Peipsi järvel puhub kagu- ja lõunatuul 4-8, puhanguti 10 m/s. Lainekõrgus 0,4-0,9 meetrit. Ajuti sajab vihma. Nähtavus on mõõdukas,hommikul esineb paiguti udu. Sooja on 7-9 kraadi.

Tagasi üles