Jalgpalli liidu kooliprojekt on külastanud uuel hooajal üheksat kooli

"Jalgpall kooli!" eragümnaasiumi lastele.

FOTO: MEELIS MEILBAUM/VIRUMAA TEATAJA

Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) projekt „Jalgpall kooli!” alustas uue õppeaasta alguses oma kuuendat hooaega ning esimese kahe kuuga külastati üheksat kooli.

Septembris ja oktoobris olid projektis osalejateks Rõuge põhikool 76 lapsega, Valga Priimetsa kool 80 lapsega, Konguta kool 74 lapsega, Võnnu keskkool 21 lapsega, Kosejõe kool 17 lapsega, Oru põhikool 80 lapsega, Emili kool 13 lapsega, Melliste algkool-lasteaed 54 lapsega ning Vana-Vigala põhikool 20 lapsega.

Kokku võttis esimestel sügiskuudel koolikülastustest osa 435 last 1.-6. klassini. Klubidest aitas Oru Põhikoolis jalgpalliliidul külastust läbi viia FC Kose.

EJL-i kooliprojekt alustas tegevust 2014. aasta sügisel ning projekt on koostatud 2020. aasta lõpuni. Viimase viie hooajaga osales koolikülastustes kokku 30 609 last.

Eesti Jalgpalli Liidu projekti „Jalgpall kooli!” toetavad Rimi, Nike ja ABC Motors.

Toetamaks jalgpalli arengut ja populaarsuse tõusu üldhariduskoolides, alustas 2014. aasta sügisel EJLi kooliprojekt „Jalgpall kooli!“. Projektil on mitu mõõdet, mille hulgas on kesksel kohal noorte seas liikumisharrastuse propageerimine ja sportimisharjumuse tekitamine, oskusteabe jagamine õpetajatele nii lugemisvara kui ka koolituste abil, sportimiseks vajaliku varustuse võimaldamine ning õpitud oskusi väljendav osavusfestival.

Tagasi üles