Galerii: Rahvusvaheline võrkpalliturniir peeti üle kahe maakonna
Täiendatud pühapäeval! Lisatud info võitjate kohta.

Laupäeval sai Kagu-Eestis teoks 22. rahvusvaheline Põlva sügisturniir võrkpallis. Kahes maakonnas ning viies erinevas spordisaalis peetud võrkpallilahingutes võttis mõõtu ligi 280 spordihuvilist kolmest riigist.

Ürituse peakorraldaja ning Põlva Võrkpalliklubi Volly treener, mänedžer ja eestvedaja Ets Himma sõnul tuli võistlejaid kohale Eestist, Lätist ja Venemaalt. Võistlusele andis end tänavu üles 43 võistkonda, kuid mitmed lõunanaabritest võrkpallurid loobusid Läti meistrivõistluste tõttu osalemast, mistõttu jäi auhindade eest võistlevaid tiime alles 37. Mullu oli samal võistlusel võistkondi kolme võrra enam.

Kuues erinevas grupis peetud võistlusel selgitati parimad nii mees-, nais- kui ka segavõistkondade arvestuses. Võrkpallilahingud leidsid aset Põlva tervisekeskuses, Puiga põhikoolis, Põlva Mesikäpa hallis, Ahja spordikeskuses ning Kääpa põhikoolis ühtekokku üheksal väljakul.

Pika võistluspäeva lõpetab koosviibimine Mooste Folgikojas, kus lahutavad meelt muusikalised etteasted, üllatusesinejad, lõõtsamängijad ning DJ Janek Tennosaar. Õhtu lõpus saavad parimad pärjatud ka omanäoliste karikate ning uhkete auhindadega. Himma teatel ulatub auhinnafondi väärtus 1600 euroni. 

Korraldaja lisas, et paigas on ka juba järgmise aasta turniiri toimumiskuupäev. 23. rahvusvaheline Põlva sügisturniir võrkpallis leiab aset 22. novembril 2020. aastal.

VÕITJAD

Naised: Silves

Naised 40+: MM Kliinik

Mehed: Urvaste

Mehed 45+: Leningrad

Mehed 50+: Urvaste

Segavõistkonnad: Põltsamaa

Allikas: Võrkpalliklubi Volly

Tagasi üles