iDeal kampaania

Üritused 29. november – 5. detsember

Esimene advent Tõrva linnas.

FOTO: Arvo Meeks

Reede, 29. november

Ruusa põhikoolis

kl 8.30 sallivuskonverents «Ütle sõbrale head».

Põlva kultuurikeskuses

kl 12 etendus «Pöialpoiss Nils Karlsson».

Värska gümnaasiumis

kl 12 hariduskonverents.

Valga spordihallis

kl 13 «TV 10 olümpiastarti», Valgamaa 1. etapp.

Orava kultuurimajas

kl 18 Playback Show.

Alle-Saija teatritalus

kl 19 etendus «#tulehark».

Kobelas Lina rahvamajas

kl 19 Hedvig Hansoni ja Uku Suviste jõulukontsert.

Värska kultuurikeskuses

kl 19 noorteõhtu.

Põlva kultuurikeskuse Undergroundis

kl 21 esinevad Estrada Orchestra, Underground Forest ja Reinis Jaunais.

Laupäev, 30. november

Valga spordihallis

kl 9 Warrior Cup.

Tõrva gümnaasiumis

kl 10 Valgamaa võrkpallivõistlused naiskondadele, finaal.

Põlva lasketiirus

kl 10 Põlvamaa laskespordivõistlused.

Värska kultuurikeskuses

kl 11 õpilasfirmade laat.

Misso rahvamajas

kl 12 meenutustepäev ja kontsert «65 aastat ansamblilaulu Misso kandis».

Valga kultuurikeskuses

kl 13 Valga valla väikelaste Lusikapidu (kutsetega).

Otepää kultuurimajas

kl 17 Valgamaa rahvamuusikapäev.

Vana-Koiola rahvamajas

kl 17 õhtu «Lõhnade ja helide puudutus».

Alle-Saija teatritalus

kl 19 etendus «#tulehark».

Võru spordikeskuses

Estonian Dance Organizationi tantsuvõistlus.

Pühapäev, 1. detsember

Valga spordihallis

kl 9 Warrior Cup.

Põlva lasketiirus

kl 9 Põlvamaa laskespordivõistlused.

Misso koolimajas

kl 10 tervisepäev «Teekond tervise poole».

Paju mõisa külastuskeskuses

kl 13 Wana Wõromaa Wunk­orkestri kontsert.

Lüllemäe kultuurimajas

kl 13 esineb Peterburi ansambel Konevets Quartet.

Valgas

kl 13 rahvamatk, algus spordihalli ees.

Puka kultuurimajas

kl 14 Sille Lõõndre jõulukontsert.

Räpinas

kl 14 kontsert kultuurikeskuses,

kl 16 advenditulede süütamine keskväljakul.

Kanepi seltsimajas

kl 14 kohtumine näitleja Margus Taboriga (pildil).

Misso rahvamajas

kl 15 Rõuge segakoori kontsert.

Otepääl

kl 15 advenditulede süütamine kultuurimaja pargis,

kl 16 kontsert kultuurimajas.

Antsla kesklinnas

kl 15 advenditulede süütamine.

Põlvas

kl 16 advenditulede süütamine keskpargis,

kl 17 kontsert kultuurikesku- ses.

Kanepi keskuses

kl 16 advenditulede süütamine.

Võrus

kl 16 advenditulede süütamine keskväljakul,

kl 18 kontsert kultuurimajas.

Valga keskväljakul

kl 16 advenditulede süütamine.

Puka kogukonnaköögis

kl 16 salongiõhtu Riho Lilje ja Evald Raidmaga.

Varstu kultuurikeskuses

kl 16 esinevad Brigita Murutar ja Paul Neitsov.

Nõuni kultuurimajas

kl 16.30 advendikontsert.

Rõuges

kl 16.45 advenditulede süütamine rahvamaja pargis,

kl 17 kontsert rahvamajas.

Tõrva keskväljakul

kl 17 advenditulede süütamine.

Lasva rahvamajas

kl 17 kontsert, esineb Jarek Kasar.

Kääriku pallimänguhallis

kl 18 FC Otepää saalijalgpallivõistkonna mängud teises liigas.

Varbuse muusikamõisas

kl 18 salongiõhtu «Juurte jootmine», esinevad Kristiina Ehin, Karoliina Kreintaal ja Eeva Talsi.

Esmaspäev, 2. detsember

Lasva rahvamajas

kl 9.30 Teatribussi lasteetendus «Mia saladus».

Vastseliina rahvamajas

kl 11.30 Teatribussi lasteetendus «Mia saladus».

Valgas Voorimehe pubis

kl 17.30 bridžiturniir Valga Bridžikunn.

Valga kultuurikeskuses

kl 18 Valga valla suurperede jõulupidu (kutsetega).

Valga muusikakoolis

kl 18 esineb Peterburi ansambel Konevets Quartet.

Põlva kultuurikeskuses

kl 19 etendus «Garaaž».

Teisipäev, 3. detsember

Põlvas Mesikäpa hallis

kl 9.30 Põlvamaa koolide korvpallivõistlused.

Otepää kultuurimajas

kl 11 Miksteatri etendus «Pöialpoiss Nils Karlsson».

Võru kultuurimajas Kannel

kl 11 kohanimepäev.

Räpina aianduskoolis

kl 14.45 loodusõhtu, aasta linnust öösorrist räägib Andres Kalamees.

Valga muuseumis

kl 16 näituse «Kuulsusrikkaid hetki Jaanikese krossirajalt» avamine.

Kolmapäev, 4. detsember

Valga spordihallis

kl 10 Valgamaa koolide rahvastepalliturniir.

Võrumaa keskraamatukogus

kl 14 Ursula Zimmermann esitleb oma raamatut «Armastuse aastaring».

Põlva kultuurikeskuses

kl 18 muusikakooli solistide kontsert.

Vastseliina rahvamajas

kl 18 esineb meeskoor Forestalia.

Alle-Saija teatritalus

kl 19 etendus «#tulehark».

Neljapäev, 5. detsember

Võru kultuurimajas Kannel

kl 10 talvefestival,

kl 11 ja 13 Miksteatri etendus «Pöialpoiss Nils Karlsson».

Valga kultuurikeskuses

kl 11 väärikate ülikooli loeng «Ilmast ja ilma tegijatest».

Värska gümnaasiumis

kl 12 Paul Haavaoksa luulepäev.

Valga keskraamatukogu lasteosakonnas

kl 13 jõululuuletuste lugemise konkurss algklasside õpilastele.

Peri külakeskuses

kl 15 õdus pärastlõuna «Kes sa oled, Püha Nikolaus?».

Räpina ühisgümnaasiumis

kl 17 mustkunsti-show kogu perele.

Osula põhikoolis

kl 18 Võru valla mälumänguturniir.

Nedsaja metsamajas

kl 18 Toomas Valgu plaadi «Lõõtsalood Setomaalt 2» esitluskontsert.

Tagasi üles