Kadunud mehe otsingud on keskendunud Rebaste külale

Siimul olid jalas pruunid talvesaapad ja hallid dressid. Seljas kandis ta paksu karvase kraega musta värvi talveparkat.

FOTO: Politsei

Politsei otsib jätkuvalt taga teadmata kadunud 28-aastast Siimu. Kui vahepealse info kohaselt nähti teda viimati väidetavasti 18. jaanuaril Valgamaal Otepää vallas Arula kandis, siis praeguseks on otsingud keskendunud Tartumaale Elva valda.

Alust selleks annab asjaolu, et seni viimane turvakaamera salvestus, millel politsei Siimu tuvastas, pärineb sellest, kui mees 16. jaanuari pärastlõunal bussiga Elva valda Rebaste külla sõitis.

Lõuna prefektuur tunnistab oma Facebooki-lehel, et kuigi politsei on saanud vihjeid Siimu võimalikest liikumistest Eesti eri paigust, pole need kahjuks tulemuseni viinud. Otsingute põhifookus ongi seetõttu jätkuvalt Rebaste küla piirkonnas, kus mees viimati kaamerale jäi ning kuhu jäävad ka viimased andmed tema telefoni positsioneerimisest.

Siimu viimase teadaoleva asukoha tuvastas politsei turvakaamerate abil, kui mees 16. jaanuari pärastlõunal bussiga Elva valda Rebaste külla sõitis.

FOTO: Politsei

Siimule on väljastatud relvaluba ning tõenäoliselt on tal isiklik seaduslik tulirelv kaasas. Kui keegi näeb kirjeldusele vastavat meest, tuleks seetõttu sellest teatada numbril 112 ning mehega ise vahetut kontakti mitte luua.

Siimul olid jalas pruunid saapad ja hallid dressid, seljas karvase kraega must parka ja kaelas tume sall. Kaasas oli tal roheline seljakott.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles