Üritused 24.–31. jaanuar
Reede, 24. jaanuar
Valga spordihallis
kl 10 Eesti-Läti noorte korvpalliturniir.
Valgas
kl 10 Eesti muuseumide aastaauhindade konverents kultuurikeskuses,
kl 19 Muuseumiroti gala raudteejaamas.
Rogosi mõisas
kl 13 barokktantsude õppetund.
Valga keskraamatukogu lasteosakonnas
kl 14 muinasjututorni jututund.
Vana-Koiola rahvamajas
kl 18.30 kosutav õhtu «Pingetest vabanemine läbi rütmi ja liikumise».
Tõrva gümnaasiumis
kl 19 Tõrva mälumäng.
Võru kultuurimajas Kannel
kl 19 Comedy Estonia etendus «Hüppa!».
Põlvas Mesikäpa hallis
kl 20 Eesti käsipalli esiliiga: Põlva/Arcwood – Viljandi SK.
Sangaste kultuurimajas
kl 20 uue aasta pidu ansambliga Super Stereo.
Värska sanatooriumis Lahe kohvikus
kl 21 tantsuõhtu.
Laupäev, 25. jaanuar
Mooste folgikojas
kl 13 Jaanuarijämm, üle-eestiline pillimeeste ühismängimine.
Otepää kultuurimaja pargis
kl 20 talveöölaulupidu.
Pühapäev, 26. jaanuar
Värska veekeskuses
kl 10 Setomaa lahtised karikavõistlused ujumises.
Valgas
kl 12 Paju lahingu aastapäeva jooks, start Paju lahingu mälestusmärgi juures.
Tõrva kettagolfirajal
kl 12 kettagolfivõistlus, talvekarika 1. etapp.
Himmaste külakeskuses
kl 13 Loosi küla teatrirühma etendus «Haigemaja».
Võru kultuurimajas Kannel
kl 13 klubi Hõbedane Juus rahvalik uusaastapidu.
Lasva rahvamajas
kl 14 komöödia «#tulehark».
Tsooru rahvamajas
kl 14 mälumänguturniir.
Esmaspäev, 27. jaanuar
Valgas Voorimehe pubis
kl 17.30 bridžiturniir, Valgamaa meistrivõistlused paaridele.
Vastse-Kuuste kultuurimajas
kl 19 kokkamisõhtu Kõivokõstega.
Teisipäev, 28. jaanuar
Tõrva noortekeskuses
kl 16.30 siseorienteerumine.
Võrumaa keskraamatukogus
kl 17 kohtumiste sarjas «Sündinud Võrus» esineb Tallinna Ülikooli rektor Tiit Land.
Haanja rahvamajas
kl 18.30 mälumänguõhtu.
Värska sanatooriumis Lahe kohvikus
kl 20 kultuuriõhtu.
Kolmapäev, 29. jaanuar
Valga Priimetsa koolis
kl 10 Pallilahing, Eesti Koolispordi Liidu Valgamaa etapp 1.–3. klassidele võrkpallis.
Põlva kultuurikeskuses
kl 11 Viljandi laste- ja noorteteatri etendus «Hunt Kriimsilma talvetembud».
Võru kultuurimajas Kannel
kl 12 Rakvere Teatri lasteetendus «Kuldse liilia saladus»,
kl 19 Rakvere Teatri etendus «Made in China».
Meremäe koolimajas
kl 17.30 Setomaa male- ja kabeturniir.
Põlva muusikakoolis
kl 18 kontsert, esinevad Atlan Karp (bariton) ja Irina Zahharenkova (klaver).
Valga spordihallis
kl 19 Paf Eesti-Läti korvpalliliiga: BC Valga-Valka / Maks & Moorits – Rakvere Tarvas.
Neljapäev, 30. jaanuar
Mooste kultuurimajas
kl 11 tervisehommik.
Tilsi raamatukogus
kl 12 ülevaade uutest raamatutest täiskasvanud lugejatele, kohvilaud.
Värska kultuurimajas
kl 16 Seto tantsuvägi koos Piret Torm-Kriisiga.
Himmaste raamatukogus
kl 17 laste lugemispäev.
Peri raamatukogus
kl 17.30 jutuklubi õhtu «Kiikame küünlapäeva».
Valga muusikakoolis
kl 18 kontsert, esinevad Atlan Karp (bariton) ja Irina Zahharenkova (klaver).
Reede, 31. jaanuar
Ruusa põhikoolis
kl 10 murdekeele päev.
Värskas Seto Tsäimajas
kl 17 raamatu «Pühäsenulgad» esitlus.
Rõngu kultuurimajas
kl 19 mälumäng.
Valka kultuurimajas
kl 19 stuudio Joy vilistlaste õhtu «Joy 25».
Otepää kultuurimajas
kl 19 Kuldse Poisi heategevuskontsert, esinevad Karijärve keelpilliorkester ja Laulupesa laululapsed.
Vana-Koiola rahvamajas
kl 20 talvine tantsuõhtu.
Valga vallas
kl 9.30 Paju lahingu ja Valga vabastamise 101. aastapäeva tähistamine Jaani kiriku juures,
kl 10.30 mälestustseremoonia Põhja Poegade mälestuskivi juures,
kl 12 Paju monumendi juures.
Värska sanatooriumis Lahe kohvikus
kl 21 tantsuõhtu.