Üritused 24.–31. jaanuar

Mälumäng

FOTO: Elmo Riig

Reede, 24. jaanuar

Valga spordihallis

kl 10 Eesti-Läti noorte korvpalliturniir.

Valgas

kl 10 Eesti muuseumide aastaauhindade konverents kultuuri­keskuses,

kl 19 Muuseumiroti gala raudteejaamas.

Rogosi mõisas

kl 13 barokktantsude õppetund.

Valga keskraamatukogu lasteosakonnas

kl 14 muinasjututorni jututund.

Vana-Koiola rahvamajas

kl 18.30 kosutav õhtu «Pingetest vabanemine läbi rütmi ja liikumise».

Tõrva gümnaasiumis

kl 19 Tõrva mälumäng.

Võru kultuurimajas Kannel

kl 19 Comedy Estonia etendus «Hüppa!».

Põlvas Mesikäpa hallis

kl 20 Eesti käsipalli esiliiga: Põlva/Arcwood – Viljandi SK.

Sangaste kultuurimajas

kl 20 uue aasta pidu ansambliga Super Stereo.

Värska sanatooriumis Lahe kohvikus

kl 21 tantsuõhtu.

Laupäev, 25. jaanuar

Mooste folgikojas

kl 13 Jaanuarijämm, üle-eestiline pillimeeste ühismängimine.

Otepää kultuurimaja pargis

kl 20 talveöölaulupidu.

Pühapäev, 26. jaanuar

Värska veekeskuses

kl 10 Setomaa lahtised karikavõistlused ujumises.

Valgas

kl 12 Paju lahingu aastapäeva jooks, start Paju lahingu mälestusmärgi juures.

Tõrva kettagolfirajal

kl 12 kettagolfivõistlus, talvekarika 1. etapp.

Himmaste külakeskuses

kl 13 Loosi küla teatrirühma etendus «Haigemaja».

Võru kultuurimajas Kannel

kl 13 klubi Hõbedane Juus rahvalik uusaastapidu.

Lasva rahvamajas

kl 14 komöödia «#tulehark».

Tsooru rahvamajas

kl 14 mälumänguturniir.

Esmaspäev, 27. jaanuar

Valgas Voorimehe pubis

kl 17.30 bridžiturniir, Valgamaa meistrivõistlused paaridele.

Vastse-Kuuste kultuurimajas

kl 19 kokkamisõhtu Kõivokõstega.

Teisipäev, 28. jaanuar

Tõrva noortekeskuses

kl 16.30 siseorienteerumine.

Võrumaa keskraamatukogus

kl 17 kohtumiste sarjas «Sündinud Võrus» esineb Tallinna Ülikooli rektor Tiit Land.

Haanja rahvamajas

kl 18.30 mälumänguõhtu.

Värska sanatooriumis Lahe kohvikus

kl 20 kultuuriõhtu.

Kolmapäev, 29. jaanuar

Valga Priimetsa koolis

kl 10 Pallilahing, Eesti Koolispordi Liidu Valgamaa etapp 1.–3. klassidele võrkpallis.

Põlva kultuurikeskuses

kl 11 Viljandi laste- ja noorteteatri etendus «Hunt Kriimsilma talvetembud».

Võru kultuurimajas Kannel

kl 12 Rakvere Teatri lasteetendus «Kuldse liilia saladus»,

kl 19 Rakvere Teatri etendus «Made in China».

Meremäe koolimajas

kl 17.30 Setomaa male- ja kabeturniir.

Põlva muusikakoolis

kl 18 kontsert, esinevad Atlan Karp (bariton) ja Irina Zahharenkova (klaver).

Valga spordihallis

kl 19 Paf Eesti-Läti korvpalliliiga: BC Valga-Valka / Maks & Moorits – Rakvere Tarvas.

Neljapäev, 30. jaanuar

Mooste kultuurimajas

kl 11 tervisehommik.

Tilsi raamatukogus

kl 12 ülevaade uutest raamatutest täiskasvanud lugejatele, kohvilaud.

Värska kultuurimajas

kl 16 Seto tantsuvägi koos Piret Torm-Kriisiga.

Himmaste raamatukogus

kl 17 laste lugemispäev.

Peri raamatukogus

kl 17.30 jutuklubi õhtu «Kiikame küünlapäeva».

Valga muusikakoolis

kl 18 kontsert, esinevad Atlan Karp (bariton) ja Irina Zahharenkova (klaver).

Reede, 31. jaanuar

Ruusa põhikoolis

kl 10 murdekeele päev.

Värskas Seto Tsäimajas

kl 17 raamatu «Pühäsenulgad» esitlus.

Rõngu kultuurimajas

kl 19 mälumäng.

Valka kultuurimajas

kl 19 stuudio Joy vilistlaste õhtu «Joy 25».

Otepää kultuurimajas

kl 19 Kuldse Poisi heategevuskontsert, esinevad Karijärve keelpilliorkester ja Laulupesa laululapsed.

Vana-Koiola rahvamajas

kl 20 talvine tantsuõhtu.

Valga vallas

kl 9.30 Paju lahingu ja Valga vabastamise 101. aastapäeva tähistamine Jaani kiriku juures,

kl 10.30 mälestustseremoonia Põhja Poegade mälestuskivi juures,

kl 12 Paju monumendi juures.

Värska sanatooriumis Lahe kohvikus

kl 21 tantsuõhtu.

Tagasi üles