Politsei tabas vihje peale Tõrvas raskes joobes juhi

Politsei pidas joobes juhi kinni ja sõiduk suunati Tõrva Maxima parklasse.

FOTO: Politsei

Eile pealelõunal, kella 14 paiku sai häirekeskus teate, et Tõrva vahel sõidab Volkswagen Golfiga ringi joobes sohver.

Teatele reageerinud politseinikud said helistajalt jooksvalt infot, et ohtliku juhiga sõiduk oli pidevas liikumises ning suundus ühel hetkel kesklinna suunas.

Tänu arvukatele vihjetele õnnestus politseinikel masin linnast üles leida ning see peatada. Kontrollimisel ilmnes, et auto roolis oli 42-aastane raskes joobes juht. Lisaks tuvastasid politseinikud, et mehel puudus ka juhtimisõigus. Ta kõrvaldati juhtimiselt ning toimetati otsejoones arestimajja.

Sõiduki põrandal avanes politseinikele selline vaatepilt.

FOTO: Politsei

Kagu jaoskonna patrulltalituse juht Madis Soekarusk tõdes, et tähelepanelike liiklejate sekkumine ja ohtlikest juhtidest teada andmine näitab selgelt sallimatuse kasvu liiklust ohustavate juhtide suunal.

«Statistikastki nähtub, et Lõuna-Eesti liiklejad üha enam võtnud oma südameasjaks teed ja tänavad joobes juhtidest puhtad hoida. Kui mullu kõrvaldati aasta jooksul tähelepanelike inimeste vihjete peale liiklusest 372 napsitanud roolikeerajat, siis tänavu on kogukonna abil rooli tagant esimese 28 päeva jooksul juba ära nopitud 30 purjutanud sohvrit,» selgitas Soekarusk.

Politseijuht tänab kõiki kaasliiklejaid, kes ohtu märganuna sellest politseile teada annavad ja nii meie teid turvalisena hoida aitavad.

Tagasi üles