Üritused 31. jaanuar – 7. veebruar
Reede, 31. jaanuar
Valgas
kl 9.30 Paju lahingu ja Valga vabastamise 101. aastapäeva tähistamine Jaani kiriku juures,
kl 10.30 mälestustseremoonia Paju mõisas Põhja Poegade mälestuskivi juures,
kl 12 Paju monumendi juures.
Ruusa põhikoolis
kl 10 murdekeele päev.
Vastseliinas
kl 12.30 Tartu rahulepingu aastapäeva tähistamine, kogunemine Vabadussõjas langenute ausamba juures.
Tõrva noortekeskuses
kl 14 Kendama turniir.
Värskas Seto Tsäimajas
kl 17 raamatu «Pühäsenulgad» esitlus.
Rõngu kultuurimajas
kl 19 mälumäng.
Valka kultuurimajas
kl 19 stuudio Joy vilistlaste õhtu «Joy 25».
Otepää kultuurimajas
kl 19 Kuldse Poisi heategevuskontsert, esinevad Karijärve keelpilliorkester ja Laulupesa laululapsed.
Kappermäe seltsimajas
kl 19 teeõhtu, külas on fotograaf Arne Ader.
Vana-Koiola rahvamajas
kl 20 talvine tantsuõhtu.
Värska sanatooriumis Lahe kohvikus
kl 21 tantsuõhtu.
Laupäev, 1. veebruar
Valga spordihallis
kl 10 rahvusvaheline koertenäitus.
Uue-Antsla rahvamajas
kl 11 portselanipäevad.
Rõuge põhikooli spordisaalis
kl 17 saalijalgpall: Rõuge Saunamaa – Rantipol Võru Helios.
Põlvas Mesikäpa hallis
kl 17 Balti liiga meeste käsipallis: Põlva Serviti – ZTR Zaporozhye.
Nõuni kultuurimajas
kl 19 EV100 ühistantsimine.
Võru kultuurimajas Kannel
kl 20 tantsuõhtu «Rahuga edasi, Eesti!».
Pühapäev, 2. veebruar
Puka kogukonnaköögis
kl 9 tervisesari «Tervis tuleb aedviljadest», sibulapäev.
Valga spordihallis
kl 9 rahvusvaheline koertenäitus.
Orava külas
kl 10 mälestushetk Vabadussõja ausamba juures.
Uue-Antsla rahvamajas
kl 11 portselanipäevad.
Tilsi põhikoolis
kl 11 Tartu rahulepingu 100. aastapäeva tähistamine.
Valgas
kl 12 rahvamatk, algus spordihalli ees.
Vanaküla raamatukogus
kl 13 fantaasiakujude näituse «Plastiliinimaailm» avamine.
Räpina kultuurikeskuses
kl 13 Tartu rahu 100: kontsertaktus.
Lasva rahvamajas
kl 14 kohvilaud teemal «Kuidas sündis Tartu rahuleping».
Põlvas Mesikäpa hallis
kl 16 Balti liiga Eesti meeste käsipallis: Põlva Serviti – Dragunas Klaipeda.
Lüllemäe kultuurimajas
kl 19 EV100 tantsutuba.
Esmaspäev, 3. veebruar
Orava koolis
kl 9.45 Tartu rahulepingu aastapäevale pühendatud ajarännak.
Teisipäev, 4. veebruar
Ruusa kultuurimajas
kl 11.30 lasteteatri Lepatriinu etendus «Näed, see seal...».
Mooste kultuurimajas
kl 13 lasteteatri Lepatriinu etendus «Näed, see seal...».
Valga muuseumis
kl 16 rahvusraamatukogu näituse «Laulupeo plakatid» avamine.
Värska sanatooriumis Lahe kohvikus
kl 20 kultuuriõhtu.
Kolmapäev, 5. veebruar
Põlva keskraamatukogus
kl 10.30 Tiina Katteli loeng Leedu kirjandusest ja kultuurist.
Linte raamatukogus
kl 16 raamatu «Päike pesitseb me põues» tutvustus.
Nõuni kultuurimajas
kl 18 kirjanik Valdur Mikita loeng «Nõuni – tarkuse küla. Mõtterännak keelest ja loodusest».
Valga kultuurikeskuses
kl 19 Tõnis Niinemetsa komöödia «The Kid».
Otepää kultuurimajas
kl 19 Vana Baskini Teatri etendus «Kas hakkame seksima?».
Põlvas Mesikäpa hallis
kl 19 Eesti käsipalli meistrivõistlused: Põlva Serviti – HC Kehra / Horizon Pulp & Paper.
Vana-Koiola rahvamajas
kl 20 kontorikomöödia «Arenguvestlus».
Neljapäev, 6. veebruar
Puka kooli võimlas
kl 10 Valgamaa koolinoorte meistrivõistlused korvpallis, 9. kl poisid.
Võrumaa keskraamatukogus
kl 14 Mari-Liis Pae esitleb oma raamatut «Eesti nõid».
Hargla maakultuurimajas
kl 18 kontsert «Mis värvi on armastus», esineb Siiri Känd.
Vastse-Kuuste raamatukogus
kl 18 puutöömeister Meelis Kihulase mõtte- ja käsitööõhtu «Vaka all».
Põlvas Mesikäpa hallis
kl 18.30 Eesti käsipalli meistrivõistlused: Coop Põlva – HC Tallinn 2.
Valgas Voorimehe pubis
kl 17.30 bridžiturniir, Valgamaa meistrivõistlused paaridele.
Valga kultuurikeskuses
kl 19 etendus «Duell nõrkadele olenditele» (vene keeles).
Põlva koolis
kl 19 Põlvamaa mälumäng.
Reede, 7. veebruar
Valga spordihallis
kl 10 Rimi jalgpalli osavusfestivali Valgamaa etapp (1.–3. kl ja 4.–5. kl).
Värska Kirävüü ruumides (vallamaja 3. korrus)
kl 13 ettekanne teemal «Seto laste rõivad vanasti ja tänapäeval».
Valga muusikakoolis
kl 16 Valga/Valka klaveripäevade «Ühe pilli lugu» avamine ning Valka ja Valga muusikakooli klaveriõpilaste kontsert.
Valga kultuurikeskuses
kl 19 Valga valla kultuuri- ja spordikollektiivide pidu.
Vastse-Kuuste kultuurimajas
kl 19 komöödia «#tulehark».
Põlva kultuurikeskuses
kl 19 Tõnis Niinemetsa komöödia «The Kid».
Sangaste kultuurimajas
kl 19 Viljandimaa näitetrupi Poolvillased etendus «Niskamäe naised».
Põlvas Mesikäpa hallis
kl 20 Eesti käsipalli meistrivõistlused: Põlva/Arcwood – Raasiku/Mistra.
Värska sanatooriumis Lahe kohvikus
kl 21 tantsuõhtu.