Üritused 14.–20. veebruar

Kiluleivad on veebruaris minev kaup

FOTO: Arvo Meeks

Reede, 14. veebruar

Vastse-Kuuste raamatukogus

kl 9.50 kohtumine kirjanik Kristina Ruderiga,

kl 15 sõbrapäevakohvik.

Värska noortekeskuses

kl 12 sõbrapäev.

Põlvas Mesikäpa hallis

kl 18 Eesti noorte MV käsipallis.

Tõutsi külas Kappermäe seltsimajas

kl 18 teeõhtu jutuvestja Piret Pääriga.

Tõrvas Spiritual Studios

kl 18.30 kontsert, esineb Jose Prieto.

Otepää kultuurimajas

kl 19 muusikaõhtu Lee Johanna ja Joosep Sauliga.

Valga spordihallis

kl 19 Eesti-Läti korvpalliliiga: BC Valga-Valka / Maks & Moorits – Tallinna Kalev / TLÜ.

Valga kultuurikeskuses

kl 19 pidu ansambliga Black Velvet.

Räpina kultuurikeskuses

kl 19 tantsuõhtu «Rappinvöö 10».

Tsooru rahvamajas

kl 19 pidu ansambliga Dolores.

Ahja kultuurimajas

kl 20 pidu ansambliga Vana Kallim.

Aravu rahvamajas

kl 20 pidu ansambliga Viiser.

Veriora rahvamajas

kl 20 pidu ansambliga Piiri Peal.

Puiga rahvamajas

kl 20 pidu ansambliga Drift.

Mõniste rahvamajas

kl 20 pidu ansambliga Väliharf.

Põlva kultuurikeskuse Undergroundis

kl 21 esinevad Sorus ja Arpo Ro.

Põlgaste külakeskuses

kl 21 tantsuõhtu ansambliga Vanad Sõbrad.

Värska sanatooriumis Lahe kohvikus

kl 21 tantsuõhtu.

Laupäev, 15. veebruar

Otepääl

kl 9 Euroopa saunamaraton.

Põlvas Mesikäpa hallis

kl 9 saalijalgpalliturniir Lootos Cup.

Valga muusikakoolis

kl 11 klaveriansamblite festival,

kl 19 klaveripäevade lõppkontsert.

Valga kultuurikeskuses

kl 14 Valga ja Valka rahvatantsurühmade kontsert.

Tõrva kirik-kammersaalis

kl 15 kohtumine raamatu «Talibani pojad» autori Taavi Liiasega.

Haanja puhkekeskuses

kl 15 Rõuge valla külade pimekohting «Puulpümme puulpäiv».

Kiidjärve seltsimajas

kl 17 laupäevaõhtu Seelikuküttidega.

Põlva koolis

kl 17 mustkunsti-show.

Vana-Koiola rahvamajas

kl 20 retropidu «Kuumad 90ndad».

Riidaja kultuurimajas

kl 20 tantsuõhtu ansambliga Elumees.

Orava kultuurimajas

kl 20 pidu ansambliga Vanker.

Pühapäev, 16. veebruar

Põlvas Mesikäpa hallis

kl 9 saalijalgpalliturniir Lootos Cup.

Värska veekeskuses

kl 10 Setomaa võistlused ujumises.

Tehvandil

kl 11 Tartu maratoni juubelile pühendatud jalgsimatk.

Räpina ühisgümnaasiumis

kl 11 Põlva-Võru korvpalli ühisliiga.

Võru kultuurimajas Kannel

kl 13 klubi Hõbedane Juus pidu.

Himmaste raamatukogus

kl 14 väärikate pärastlõuna.

Haanjas Suure Muna kohvikus

kl 14 Tauri Tallermaa raamatu «Ajulugu» esitlus.

Alle-Saija teatritalus

kl 16 komöödia «Neli õuna».

Põlva kultuurikeskuses

kl 17 klubi Kuukiir puhkeõhtu.

Esmaspäev, 17. veebruar

Põlva haiglas

kl 10 doonoripäev.

Tagula raamatukogus

kl 11 «Väärikate 120 minutit».

Valgas Voorimehe pubis

kl 17.30 bridžiturniir.

Vastse-Kuuste kultuurimajas

kl 19 kokkamisõhtu.

Teisipäev, 18. veebruar

Otepää gümnaasiumis

kl 9 Valgamaa koolinoorte MV korvpallis.

Põlvas Mesikäpa hallis

kl 9.30 Põlvamaa koolide saalijalgpalliturniir.

Ahja raamatukogus

kl 10 lastehommik «Palun loe mulle».

Erastvere külakeskuses

kl 11 EV100 plaadi üleandmine.

Võru kultuurimajas Kannel

kl 11 ja 13 lasteetendus «Kunksmoor ja kapten Trumm».

Kanepis

kl 19 Põlvamaa mälumäng.

Värska sanatooriumis Lahe kohvikus

kl 20 kultuuriõhtu.

Kolmapäev, 19. veebruar

Võru kultuurimajas Kannel

kl 9.15 ja 11 lasteetendus «Kunksmoor ja kapten Trumm».

Põlvas Mesikäpa hallis

kl 10 Põlvamaa koolide võrkpalli miniliiga.

Põlva kultuurikeskuses

kl 12 lasteetendus «Kuldse liilia saladus»,

kl 19 Rakvere Teatri etendus «Kuni ta suri».

Põlva koolis

kl 12 Põlvamaa koolinoorte kabevõistlus.

Räpina muusikakoolis

kl 17 õpilaskontsert.

Värskas Seto Tsäimajas

kl 18 Kalle Toomi fotonäituse esitlus.

Põlvas Mesikäpa hallis

kl 19 Eesti käsipalli meistrivõistlused: Põlva Serviti – SK Tapa.

Vastse-Kuuste võimlas

kl 19 Põlva-Võru korvpalli ühisliiga ja Põlvamaa MV korvpallis.

Räpina kultuurikeskuses

kl 19 kontsert, esinevad Kalle Sepp ja Mikk Tammepõld.

Neljapäev, 20. veebruar

Tõrva gümnaasiumis

kl 10 Valgamaa koolinoorte MV korvpallis.

Vastse-Kuuste koolis

kl 11 vabariigi aastapäevale pühendatud «Retk olevikust minevikku».

Uue-Antsla rahvamajas

kl 12 väärikate kokakool.

Valga keskraamatukogus

kl 13 isamaaliste luuletuste lugemise konkurss 5.–8. kl õpilastele,

kl 16 tervisetund «Traumad kodus».

Hargla maakultuurimajas

kl 16 õdus õhtupoolik pannkookide ja video- filmidega.

Viluste põhikoolis

kl 18 EV102 kontsertaktus «Terve vald oli kokku aetud».

Mõniste rahvamajas

kl 18 EV102 kontsert.

Tsirguliina rahvamajas

kl 19 EV102 kontsert.

Otepää kultuurimajas

kl 19 kontsert, esinevad Kalle Sepp ja Mikk Tammepõld.

Vastse-Kuuste raamatukogus

kl 19 teemaõhtu «Lõunast põhja ehk Eesti rännak läbi geoloogilise aja».

Tagasi üles