Üritused 28. veebruar – 6. märts
Reede, 28. veebruar
Leevaku raamatukogus
kl 18 kohtumine kirjanik Heli Künnapasega.
Mooste mõisa folgikojas
kl 19 Rakvere Teatri komöödia «Kaks tosinat tulipunast roosi».
Haanja rahvamajas
kl 19 rahvapidu.
Lasva rahvamajas
kl 20 kohviõhtu.
Põlva kultuurikeskuse Undergroundis
kl 21 esinevad Desert Queen ja Swamp Mine.
Kanepi seltsimajas
kl 21 rahvapidu ansambliga Hellad Velled.
Värska sanatooriumis Lahe kohvikus
kl 21 tantsuõhtu.
Laupäev, 29. veebruar
Räpina kultuurikeskuses
kl 14 Põlvamaa kooride žanripäev.
Suure Munamäe vaatetornis
kl 14 Eesti tippkokad kohtuvad Eestimaa tipus.
Pühapäev, 1. märts
Värskas Seto Tsäimajas
kl 11 maslenitsa tähistamine.
Valgas
kl 12 rahvamatk, algus spordihalli ees.
Kanepi seltsimajas
kl 12 vastlatrall.
Lüübnitsa külakeskuse juures
kl 13 maslenitsa tähistamine.
Esmaspäev, 2. märts
Ahjal Tuglase muuseumis
kl 10 Tuglase sünnipäevahommik lastele.
Valgas Voorimehe pubis
kl 17.30 bridžiturniir, Valga valla lahtised meistrivõistlused paaridele ja A. Grossbergi memoriaal.
Võru kultuurimajas Kannel
kl 19 tantsulavastus «Object.ify»,
kl 20 esineb USA basskitarrist Stu Hamm.
Teisipäev, 3. märts
Tehvandil
kl 10 eriolümpia Baltimaade talimängud.
Ahja kultuurimajas
kl 12.30 Tuglase loomekonkursi aktus.
Värska kultuurimajas
kl 17.30 Setomaa male- ja kabeturniir.
Räpina ühisgümnaasiumis
kl 18.30 Põlva-Võru korvpalli ühisliiga.
Lintes
kl 19 Põlvamaa mälumäng.
Antsla kultuurikeskuses
kl 19 Kuressaare Teatri etendus «Röövsaak».
Värska sanatooriumis Lahe kohvikus
kl 20 kultuuriõhtu.
Kolmapäev, 4. märts
Tehvandil
kl 10.30 eriolümpia Baltimaade talimängud.
Antsla kultuurikeskuses
kl 11 Kuressaare Teatri etendus «Naksitrallid».
Tilsi raamatukogus
kl 14 jututund lastele.
Mõniste rahvamajas
kl 16 eakate kevadpidu ansambliga Ahoi.
Põlvas Mesikäpa hallis
kl 19 Eesti käsipalli meistrivõistlused: Põlva Serviti – Aruküla/Audentes.
Valga kultuurikeskuses
kl 19 Rakvere Teatri etendus «Onu Vanja».
Meremäe teeninduspunkti saalis
kl 19 naistepäevakontsert, esineb Haaslava meeskoori topeltkvartett Väike Punt.
Neljapäev, 5. märts
Värska kultuurimajas
kl 9.15 Miksteatri lasteetendus «Erakordne veepudel».
Põlvas Mesikäpa hallis
kl 9.30 Põlvamaa koolide meistrivõistlused korvpallis.
Valga spordihallis
kl 10 Valgamaa koolide võrkpalli miniliiga maakondlik turniir.
Räpina ühisgümnaasiumis
kl 10 Põlvamaa noorte kogemuspäev «Pidu minus eneses».
Puka koolis
kl 12 Otepää valla õpilaste mälumäng.
Saverna raamatukogus
kl 18.30 naistepäevaõhtu Mahvalda ja Lonniga Luunja Aidateatrist.
Mooste mõisa folgikojas
kl 19 naistepäevakontsert «Meestelt naistele».
Reede, 6. märts
Antsla kultuurikeskuses
kl 10 konverents «Antsla vald prügivabaks».
Otepääl ja Käärikul
kl 11 Eesti ettevõtete talispartakiaad.
Valga keskraamatukogu lasteosakonnas
kl 14 muinasjututorni jututund.
Leevi raamatukogus
kl 17 kohtumine kirjamees Ilmar Vananurmega.
Tõrva kirik-kammersaalis
kl 18 kontsert «Laulud naistele», esinevad Marion Melnik (sopran), Oliver Kuusik (tenor) ja Ralf Taal (klaver).
Võru kultuurimajas Kannel
kl 18 muusikaline etendus «Grease».
Ruusa kultuurimajas
kl 19 naistepäevapidu.
Rõngu kultuurimajas
kl 19 Palupera mälumäng, Valgamaa võistkondlikud meistrivõistlused.
Hargla maakultuurimajas
kl 19 stiiliõhtu «Mõisapidu» ansambliga Nööp.
Põlva kultuurikeskuses
kl 19 kontsert, esinevad Prantsusmaa ansambel Journal Intime Playtime ja Siim Aimla Funk Band.
Haanja rahvamajas
kl 19 Erki Pärnoja soolotuur.
Põlvas Mesikäpa hallis
kl 20 Eesti käsipalli meistrivõistlused: Põlva/Arcwood – HC Tallinn 2.
Vana-Koiola rahvamajas
kl 20 naistepäevapidu.
Uue-Antsla rahvamajas
kl 20 salongiõhtu, esineb Maia Vahtramäe.
Värska sanatooriumis Lahe kohvikus
kl 21 tantsuõhtu.