iDeal kampaania

Üritused 28. veebruar – 6. märts

Esimene lumi Tartu kesklinnas.

FOTO: Sille Annuk

Reede, 28. veebruar

Leevaku raamatukogus

kl 18 kohtumine kirjanik Heli Künnapasega.

Mooste mõisa folgikojas

kl 19 Rakvere Teatri komöödia «Kaks tosinat tulipunast roosi».

Haanja rahvamajas

kl 19 rahvapidu.

Lasva rahvamajas

kl 20 kohviõhtu.

Põlva kultuurikeskuse Undergroundis

kl 21 esinevad Desert Queen ja Swamp Mine.

Kanepi seltsimajas

kl 21 rahvapidu ansambliga Hellad Velled.

Värska sanatooriumis Lahe kohvikus

kl 21 tantsuõhtu.

Laupäev, 29. veebruar

Räpina kultuurikeskuses

kl 14 Põlvamaa kooride žanripäev.

Suure Munamäe vaatetornis

kl 14 Eesti tippkokad kohtuvad Eestimaa tipus.

Pühapäev, 1. märts

Värskas Seto Tsäimajas

kl 11 maslenitsa tähistamine.

Valgas

kl 12 rahvamatk, algus spordihalli ees.

Kanepi seltsimajas

kl 12 vastlatrall.

Lüübnitsa külakeskuse juures

kl 13 maslenitsa tähistamine.

Esmaspäev, 2. märts

Ahjal Tuglase muuseumis

kl 10 Tuglase sünnipäevahommik lastele.

Valgas Voorimehe pubis

kl 17.30 bridžiturniir, Valga valla lahtised meistrivõistlused paaridele ja A. Grossbergi memoriaal.

Võru kultuurimajas Kannel

kl 19 tantsulavastus «Object.ify»,

kl 20 esineb USA basskitarrist Stu Hamm.

Teisipäev, 3. märts

Tehvandil

kl 10 eriolümpia Baltimaade talimängud.

Ahja kultuurimajas

kl 12.30 Tuglase loomekonkursi aktus.

Värska kultuurimajas

kl 17.30 Setomaa male- ja kabeturniir.

Räpina ühisgümnaasiumis

kl 18.30 Põlva-Võru korvpalli ühisliiga.

Lintes

kl 19 Põlvamaa mälumäng.

Antsla kultuurikeskuses

kl 19 Kuressaare Teatri etendus «Röövsaak».

Värska sanatooriumis Lahe kohvikus

kl 20 kultuuriõhtu.

Kolmapäev, 4. märts

Tehvandil

kl 10.30 eriolümpia Baltimaade talimängud.

Antsla kultuurikeskuses

kl 11 Kuressaare Teatri etendus «Naksitrallid».

Tilsi raamatukogus

kl 14 jututund lastele.

Mõniste rahvamajas

kl 16 eakate kevadpidu ansambliga Ahoi.

Põlvas Mesikäpa hallis

kl 19 Eesti käsipalli meistrivõistlused: Põlva Serviti – Aruküla/Audentes.

Valga kultuurikeskuses

kl 19 Rakvere Teatri etendus «Onu Vanja».

Meremäe teeninduspunkti saalis

kl 19 naistepäevakontsert, esineb Haaslava meeskoori topeltkvartett Väike Punt.

Neljapäev, 5. märts

Värska kultuurimajas

kl 9.15 Miksteatri lasteetendus «Erakordne veepudel».

Põlvas Mesikäpa hallis

kl 9.30 Põlvamaa koolide meistrivõistlused korvpallis.

Valga spordihallis

kl 10 Valgamaa koolide võrkpalli miniliiga maakondlik turniir.

Räpina ühisgümnaasiumis

kl 10 Põlvamaa noorte kogemuspäev «Pidu minus eneses».

Puka koolis

kl 12 Otepää valla õpilaste mälumäng.

Saverna raamatukogus

kl 18.30 naistepäevaõhtu Mahvalda ja Lonniga Luunja Aidateatrist.

Mooste mõisa folgikojas

kl 19 naistepäevakontsert «Meestelt naistele».

Reede, 6. märts

Antsla kultuurikeskuses

kl 10 konverents «Antsla vald prügivabaks».

Otepääl ja Käärikul

kl 11 Eesti ettevõtete talispartakiaad.

Valga keskraamatukogu lasteosakonnas

kl 14 muinasjututorni jututund.

Leevi raamatukogus

kl 17 kohtumine kirjamees Ilmar Vananurmega.

Tõrva kirik-kammersaalis

kl 18 kontsert «Laulud naistele», esinevad Marion Melnik (sopran), Oliver Kuusik (tenor) ja Ralf Taal (klaver).

Võru kultuurimajas Kannel

kl 18 muusikaline etendus «Grease».

Ruusa kultuurimajas

kl 19 naistepäevapidu.

Rõngu kultuurimajas

kl 19 Palupera mälumäng, Valgamaa võistkondlikud meistrivõistlused.

Hargla maakultuurimajas

kl 19 stiiliõhtu «Mõisapidu» ansambliga Nööp.

Põlva kultuurikeskuses

kl 19 kontsert, esinevad Prantsusmaa ansambel Journal Intime Playtime ja Siim Aimla Funk Band.

Haanja rahvamajas

kl 19 Erki Pärnoja soolotuur.

Põlvas Mesikäpa hallis

kl 20 Eesti käsipalli meistrivõistlused: Põlva/Arcwood – HC Tallinn 2.

Vana-Koiola rahvamajas

kl 20 naistepäevapidu.

Uue-Antsla rahvamajas

kl 20 salongiõhtu, esineb Maia Vahtramäe.

Värska sanatooriumis Lahe kohvikus

kl 21 tantsuõhtu.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles