iDeal kampaania

Päästjatel oli saabunud lume tõttu tihe päev

Päästjatel tuli eemaldada lume raskuse all teele vajunud puid. Foto on illustreeriv.

FOTO: Mihkel Maripuu

27. veebruaril tuli päästjatel tegelda nii mürgistusohu kui lumest ja libedusest tekkinud probleemidega.

Põlvamaa

27. veebruaril kell 14.35 teatati, et Räpinas pargi tänaval sõitis libeduse ja halbade teeolude tõttu kraavi auto, kus peale juhi laps ja koer. Õnneks keegi viga ei saanud. Päästjad aitasid auto kraavist välja.

Valgamaa

27. veebruaril kell 18.53 teatati, et Valgas Kungla tänaval töötab elamus vingugaasi andur. Päästjad selgitasid, et nähtamatu ja lõhnatu, kuid ülimürgine vingugaas oli tuppa imbunud vara suletud siibri tõttu. Ruumid tuulutati ja mürgistusoht taandus. Kütteseadmeks olev ahi paistis üsna kehvas seisukorras olevat, nii et päästjad pidid kütmise keelama ja andsid nõu ahju töökorrasoleku kontrollimiseks kutsuda kohale korstnapühkija.

Võrumaa

27. veebruaril kell 13.49 teatati, et Setomaa vallas Värska alevikus kooli juures olevas alajaamas on näha tuld. Päästjad selgitasid, et purunenud isolaatori tõttu oli läinud katki juhe, millest tekkinud lühisest lendas sädemeid. Päästjad valvasid elektrikute tulekuni ohuala.

Kella 20.24 ajal käisid päästjad Võru vallas Riihoja külas eemaldamas lume raskuse all teele vajunud ja liikluse sulgenud puud.

Kell 21.20 teatati, et Võru vallas Kerepäälse külas on puu vajunud elektriliinile ning tekkinud lühisest lõi kaarleegi pinnasesse. Päästjad valvasid elektrikute tulekuni ohuala.

Kella 21.34 ajal käisid päästjad Võru vallas Rõssa külas eemaldamas lume raskuse all teele vajunud puid.

Kell 23.53 eemaldasid päästjad lume raskuse all teele vajunud puu Setomaa vallas Säpina külas.

28. veebruari hommikul kella 6.02 ajal eemaldasid päästjad liiklust takistavad puud teelt Võru vallas Luuska külas.

Tagasi üles