Kuus inimest on koroonaviiruse tõttu kriitilises seisus
Haigusjuhtude arv Võrumaal on tõusnud 51ni

Tartu Ülikooli Kliinikumi anestesioloogia ja intensiivravi kliiniku üldintensiivravi osakond. Foto ei ole tehtud neil päevil ega ole koroonaviirushaigusega patsientidega seotud.

FOTO: Margus Ansu

Tänaõhtuse seisuga vajab Eestis uue koroonaviiruse tõttu haiglaravi 29 patsienti, neist 7 on intensiivravis ning 6 on kriitilises seisundis. Täna suri üks COVID-19 haigestunud inimene.

Pärnu haiglas on kuus inimest, neist viie seisund on stabiilne ja ühel kriitiline. Ida-Tallinna keskhaiglas on kaks inimest ja mõlemad on stabiilses seisundis. Põhja-Eesti regionaalhaiglas on 3 inimest, kõik kriitilises seisundis. Tartu Ülikooli kliinikumis on ravil 7 inimest, neist kolm vajab intensiivravi ja kahe seisund on kriitiline. Lääne-Tallinna Keskhaiglas viibib 11 inimest, nende kõigi seisund on stabiilne ja nad ei vaja intensiivravi. Haiglatest on välja kirjutatud 9 inimest.

Eile tuvastasid laborid 35 koroonaviirusesse nakatunut, kokku on Eestis koroonaviirus diagnoositud 404 inimesel. Kokku on tehtud 4809 testi, ööpäevaga lisandus 768 testi. Lisandunud 35 positiivsest tulemusest 11 oli pärit Tartu maakonnast, 8 Harjumaalt, 8 Võrumaalt, 2 Ida-Virumaalt, 2 Pärnu maakonnast, 2 Saaremaalt, 1 Lääne-Virumaalt ja 1 Põlvamaalt.

Haigusjuhtude arv Võrumaal on tõusnud 51ni, Põlvamaal on neid neli ja Valgamaal üks.

Vanusjaotuselt on 60+ positiivsete osakaal 19%.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles