OTEPÄÄ ⟩ Gümnaasiumi juhiks valiti senine direktori asendaja
Keeni põhikoolile otsitakse uut direktorit

Otepää gümnaasiumi direktoriks valiti senine direktori asendaja Maire Murumaa.

FOTO: Monika Otrokova/Otepää vallavalitsus

Otepää vallavalitsus kuulutas hiljuti välja konkursi Otepää gümnaasiumi direktori vaba ametikoha täitmiseks. Direktoriks valiti senine direktori asendaja Maire Murumaa.

Eile tehtud vallavalitsuse korralduse järgi on Murumaa direktor alates 1. juunist.

«Aasta direktori kohusetäitja rollis andis hea ülevaate kooli tugevustest ja kitsaskohtadest,» ütles Murumaa vallavalitsuse pressiteate vahendusel. «Seetõttu pean väga oluliseks traditsioonide jätkamist, gümnaasiumiosa arendamist, toimiva meeskonna loomist ning usalduslike ja avatud suhetega koolikultuuri kujundamist.»

Otepää vallavanema Jaanus Barkala sõnul oli konkurss tasavägine – kandidaate oli 14.

«Konkursikomisjon vestles väljakutsutud kandidaatidega ja valdava enamuse häältega osutus valituks Maire Murumaa. Ta on ennast tõestanud võimeka juhina, taganud koolis toimiva õppekeskkonna ja omab selget visiooni Otepää gümnaasiumi tulevikust,» lisas konkursikomisjoni esimees Jaanus Barkala.

Peale Barkala kuulusid komisjoni haridusspetsialist Janika Laur, gümnaasiumi hoolekogu esindaja Jana Mae, gümnaasiumi õpetajate esindaja Marika Paavo ning vallavolikogu esindajatena Miia Pallase, Rein Pullerits ja Kaido Tamberg.

Maire Murumaa on töötanud Valga lasteaia Walko liikumisõpetaja ja õppealajuhatajana, Sangaste lasteaia Kratila direktorina ja Keeni põhikooli direktorina. Ta on omandanud Tallinna pedagoogilises seminaris rakendusliku kõrghariduse koolieelse pedagoogika alal, lõpetanud Tallinna ülikooli kehakultuuri bakalaureuse kraadiga ja Tartu ülikooli magistriõppe koolijuhtimise erialal.

Otepää gümnaasiumi direktori asendamise ajal oli Murumaa ka osakoormusega tööl Keeni põhikooli direktorina.

Täna kuulutas Otepää vallavalitsus välja konkursi Keeni põhikooli direktori ametikoha täitmiseks.

Tagasi üles